Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

TETRA Pond Sticks 40 l Pokarm dla ryb w oczkach wodnych

  190,79 zł
45.43 zł / kg
Produkt dostępny
family Otrzymasz +47
lub
0.1 kg
  12,29 zł
12.29 zł / l
1.68 kg
  109,90 zł
7.33 zł / l
0.45 kg
  36,93 zł
82.07 zł / kg
4.2 kg
  190,79 zł
45.43 zł / kg
5.25 kg
  249,85 zł
47.59 zł / kg
0.78 kg
  65,30 zł
83.72 zł / kg

O produkcie

Pałeczki Tetra Pond Sticks zapewniają kompletną i zbilansowaną dietę na potrzeby codziennego karmienia wszystkich rodzajów ryb w oczkach wodnych – zapewniają ich prawidłowy wzrost, silny układ odpornościowy oraz lepszą jakość wody. Unikalny skład obejmujący wysokiej jakości naturalne składniki, bez barwników i konserwantów, zapewnia optymalny wzrost i zwiększoną odporność. Zawarte w pokarmie składniki odżywcze, w tym minerały i witaminy, są niezbędne dla zbilansowanej diety. Szybko namakające pałeczki są lekkostrawne i dają się łatwo połknąć, dzięki czemu woda jest czystsza i ma lepszą jakość. Dzięki tej unikalnej recepturze, wysokiej jakości naturalnym składnikom i szybko namakającej formie, ryby będą się dobrze rozwijać, a woda w oczku pozostanie czysta i przejrzysta.

Najważniejsze cechy:
- Czysta woda i jeszcze lepsze jej parametry, dzięki wysoce przyswajalnym pałeczkom pokarmu
- Wyjątkowa receptura i jakość składników zapewniają optymalny wzrost
- Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla zrównoważonej diety
- Zoptymalizowana mieszanka składników odżywczych zapewnia zwiększoną odporność
- Szybkie nasiąkanie wodą zapewnia łatwe przyjmowanie pokarmu
- Wysoka przyswajalność dzięki wysokiej biodostępności składników odżywczych

Pałeczki Tetra Pond Sticks zapewniają kompletną i zbilansowaną dietę na potrzeby codziennego karmienia wszystkich rodzajów ryb w oczkach wodnych – zapewniają ich prawidłowy wzrost, silny układ odpornościowy oraz lepszą jakość wody.
Pokarm dla ryb Tetra Pond idealnie spełnia wymagania żywieniowe i trafia w nawyki ryb w oczkach wodnych.

 

Skład
Roślinne ekstrakty białkowe, Zboża, Produkty pochodzenia roślinnego, Oleje i tłuszcze, Minerały, Drożdże.

Analiza
Białko surowe 29%, Tłuszcz surowy 4%, Włókno surowe 2%, Zawartość wilgoci 7%.

Dodatki
Witaminy: Witamina D3 1714 IU/kg. Regulatory kwasowości: Kwas cytrynowy 274 mg/kg.

Wskazówki dotyczące karmienia:
Należy karmić ryby przynajmniej 2-3 razy dziennie w takich ilościach, żeby ryby mogly podrać pokarm w ciągu kilku minut.

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego.

Dane produktowe

SKU 75496
Kod produktu 74030
Marka TETRA
Waga opakowania 4.2 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: TETRA Pond Sticks 40 l Pokarm dla ryb w oczkach wodnych
loader
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

Ładuję...
Ulubione Konto