Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PURINA ONE

PURINA ONE logo

W 1856 roku rozpoczęła się historia Puriny i to od nabycia piekarni, w której założyciele produkowali ciasteczka dla psów. Jednak założenie zakładów i całej firmy produkującej już jedzenie zarówno dla ludzi jak i zwierząt datuje się na rok 1894.
Marka oferująca jakość Super Premium - PURINA ONE dostępna jest od 1986 roku dla psów, a dla kotów od 1991 r. Marka należy do koncernu Nestle.
Purina, jako pierwszy producent na świecie, wprowadziła karmy dostosowane pod różne potrzeby związane z wiekiem i okresem wzrosu zwierząt.

Karmy marki Purina One

Od 2005 roku Purina stosuje unikalną formułę OPTISTART oraz Actilea, zawierającą wyciąg z colostrum, która ma potwierdzoną klinicznie skuteczność w podnoszeniu odporności.
Nestle posiada własne ośrodki badawcze, aby potwierdzać smakowitość oraz odżywczość produkowanych karm. Przy tworzeniu receptur, jak i przy procesie produkcji uczestniczą weterynarze, hodowcy oraz dietetycy z całego świata.

 

Oferta Purina One składa się z karm mokrych oraz suchych. Są one dostosowane do różnych stadiów życia zwierzęcia: od juniora po seniora oraz do wszelakich potrzeb: kotów niewychodzących, po zabiegu kastracji, z wrażliwym układem pokarmowym czy wymagającą okrywą włosową.


Karmy spełniają surowe standardy europejskie (FEDIAF), które określają normy żywieniowe oraz dotyczą bezpieczeństwa żywności.

Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji