Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PURINA ONE

PURINA ONE logo

W 1856 roku rozpoczęła się historia Puriny i to od nabycia piekarni, w której założyciele produkowali ciasteczka dla psów. Jednak założenie zakładów i całej firmy produkującej już jedzenie zarówno dla ludzi jak i zwierząt datuje się na rok 1894.
Marka oferująca jakość Super Premium - PURINA ONE dostępna jest od 1986 roku dla psów, a dla kotów od 1991 r. Marka należy do koncernu Nestle.
Purina, jako pierwszy producent na świecie, wprowadziła karmy dostosowane pod różne potrzeby związane z wiekiem i okresem wzrosu zwierząt.

Karmy marki Purina One

Od 2005 roku Purina stosuje unikalną formułę OPTISTART oraz Actilea, zawierającą wyciąg z colostrum, która ma potwierdzoną klinicznie skuteczność w podnoszeniu odporności.
Nestle posiada własne ośrodki badawcze, aby potwierdzać smakowitość oraz odżywczość produkowanych karm. Przy tworzeniu receptur, jak i przy procesie produkcji uczestniczą weterynarze, hodowcy oraz dietetycy z całego świata.

 

Oferta Purina One składa się z karm mokrych oraz suchych. Są one dostosowane do różnych stadiów życia zwierzęcia: od juniora po seniora oraz do wszelakich potrzeb: kotów niewychodzących, po zabiegu kastracji, z wrażliwym układem pokarmowym czy wymagającą okrywą włosową.


Karmy spełniają surowe standardy europejskie (FEDIAF), które określają normy żywieniowe oraz dotyczą bezpieczeństwa żywności.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Główne źródło białka
Specjalne wymagania
Rasa
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 1
OD DO
Cena