Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • ACANA Light & Fit Dog 6 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
  • ROYAL CANIN Gastro Intestinal Low Fat Canine 200 g karma mokra o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami zołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Shih Tzu Adult Loaf karma mokra 12 x 85 g kawałki w sosie, dla dorosłych psów rasy shih tzu
  • BRIT Care Grain-Free Mini adult lamb 7 kg
    128,96 zł
    18.42 zł / kg 7 kg
  • ROYAL CANIN VHN Dog Mobility Support 2 kg sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeniami stawowymi
  • EUKANUBA Adult Small Medium Breeds Lamb Rice 3 kg sucha karma dla psów małych i średnich ras bogata w jagnięcinę i ryż
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Struvite 12 kg
    211,47 zł
    17.62 zł / kg 12 kg
  • ROYAL CANIN Medium Puppy 4 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 12 miesiąca, ras średnich
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Kaczka z jabłkiem (duck&apple) 400 g
  • VERSELE-LAGA Opti Life Adult Digestion Medium&Maxi z wrażliwym układem pokarmowym Jagnięcina 12,5 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Indyk z królikiem mokra karma dla psów 800 g
  • PAN MIĘSKO z ziołami Pasztet z królikiem dla psów 400 g
  • BRIT Premium By Nature Senior Small Medium S+M Chicken 1 kg
  • ROYAL CANIN Mini Adult 4kg karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
  • ROYAL CANIN Dog satiety support 6 kg sucha karma dla psów z nadwagą/otyłych
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Żołądki Kurczaka I Wątróbka Cielęca 185g
  • HAPPY DOG Supreme toscana 1 kg
    18,24 zł
    18.24 zł / kg 1 kg
  • APPLAWS Multipack puszki z gulaszem dla psów 8x156 g
  • TASTE OF THE WILD Pine Forest 2 kg
    45,60 zł
    22.80 zł / kg 2 kg
  • PAKA ZWIERZAKA Karma wołowina i śledź dla psa 400 g
  • HILL'S Science Plan Canine Adult Beef 370 g dla dorosłych psów z wołowiną
  • ADDVENA Boosted by Superfoods Junior medium&large 2,5kg dla szczeniąt ras średnich i dużych
  • FITMIN Purity Adult Dog Beef with liver 400g wołowina z wątróbką dla psów
  • CHAMPER Immuno Łosoś monobiałkowa karma dla psa 400 g
  • VET EXPERT RAW PALEO Healthy Grain Puppy Salmon 2 kg z łososiem dla szczeniaków
  • FARMINA Vet Life Obesity Dog 2 kg karma dla psa z nadwagą
  • WIEJSKA ZAGRODA Monobiałkowa Indyk mokra karma dla szczeniąt 400 g
  • COMFY APPETIT MONO Monoproteinowa karma z jagnięciną 400 g
  • PRIMAL SPIRIT 70% Wild Waters miękka karma dla psa ryba 1 kg
  • HILL'S Prescription Diet Gastrointestinal Biome 370g mokra karma dla psów z kurczakiem
  • FARMINA N&D Prime Dog lamb & blueberry 285 g mokra karma dla psa
  • DOLINA NOTECI Premium bogata w kurczaka 400 g
    6,58 zł
    16.45 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA Vet Life Dog Struvite Management Canine 2 kg
  • ARQUIVET Fresh Półwilgotna karma dla psa kurczak i ryba oceaniczna 2,5 kg
  • COMFY APPETIT PREMIUM z kaczką 400 g
    9,21 zł
    23.03 zł / kg 0.4 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Adult Large Breed z jagnięciną 1 kg
  • BRIT Care Grain-free Senior&Light karma sucha z łososiem 3 kg
  • ARION Original Sensitive Adult Small Lamb Rice 2 kg jagnięcina, monoproteinowa karma dla psów ras małych
  • JOSERA JosiDog Chicken&Carrot in Sauce 830g z kurczakiem i marchewką w sosie dla psów
  • ROYAL CANIN CCN Maxi Digestive Care 3 kg karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych o wrażliwym przewodzie pokarmowym
  • HILL'S Prescription Diet Canine z/d 370 g na nietolerancje pokarmowe
  • ROYAL CANIN Dog Early Renal 2 kg karma sucha dla psów dorosłych z chorobami nerek
  • ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ Adult 1,5 kg karma sucha dla dojrzałych psów rasy yorkshire terrier, powyżej 8 roku życia
  • SIMPLY FROM NATURE Mokra karma dla psa Bażant z marchewką 400 g
    Tylko u nas
  • CIBAU Medium Puppy 12 + 2 kg
    197,65 zł
    14.12 zł / kg 14 kg
  • JOSERA Senior Balance 3kg dla starszych psów z niską zawartością tłuszczu
  • RAW PALEO Pork Lamb Adult 200g karma mokra wieprzowina z jagnięciną dla psów
  • TROVET Adult MXF dla dorosłych psów z kurczakiem 400 g

Artykuły 961-1009 z 4517

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...