Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • PEDIGREE Adult 2,6 kg z drobiem i warzywami sucha karma pełnoporcjowa dla psów dużych i średnich ras
  • CIBAU Sensitive Mini 2,5 kg Fish
    66,78 zł
    26.71 zł / kg 2.5 kg
  • BRIT Premium By Nature Adult Medium M Chicken 15 kg
  • ROYAL CANIN Sterilised karma mokra - pasztet dla psów dorosłych, sterylizowanych 12 x 85 g
  • BRIT Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Monoprotein Tuna 400g z tuńczykiem dla psów z alergiami i problemami skórnymi
  • BOSCH Soft Maxi bawół wodny bataty 2,5 kg
    40,68 zł
    16.27 zł / kg 2.5 kg
  • EUKANUBA Life Care Puppy Rich in Turkey 400 g pasztet dla szczeniąt bogaty w indyka i marchewkę
  • WIEJSKA ZAGRODA Monobiałkowa Wołowina mokra karma dla psów 400 g
  • VET EXPERT Raw Paleo Wieprzowina/Pork Puppy Can 400g
  • ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o wrażliwym przewodzie pokarmowym 1 kg
  • EUKANUBA Adult Breeds Specific Golden Retriever Chicken 12 kg
  • RAW PALEO Ultra Beef Mini Puppy 2kg dla szczeniąt ras małych wołowina
  • RAFI Lamb z jagnięciną 800 g mokra karma dla psa
  • BOSCH Soft Kurczak & Banan 2,5 kg
    42,20 zł
    16.88 zł / kg 2.5 kg
  • FARMINA N&D Pumpkin lamb & blueberry Adult Medium & Maxi 2.5 kg sucha karma z jagnięciną dla dorosłych psów średnich i dużych ras
  • DOLINA NOTECI Premium Senior Bogata W Kurczaka Z Marchewką I Bazylią 400g
  • JOSERA JosiDog Junior 15 kg
    124,99 zł
    8.33 zł / kg 15 kg
  • RINTI MAX-I-MUM Mini Adult Chicken z kurczakiem dla psów ras małych 4 kg
  • ROYAL CANIN Vcn Neutered Adult Small dog 3.5 kg
    105,78 zł
    30.22 zł / kg 3.5 kg
  • APPLAWS Taste Toppers Multipack puszek w galaretce dla psów 8x156g
  • EUKANUBA Puppy Medium Breeds Chicken 15 kg sucha karma dla szczeniąt ras średnich bogata w świeżego kurczaka
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Królika Z Żurawiną 800g
  • CHAMPER Coat Skin Wołowina monobiałkowa karma dla psa 400 g
  • HILL'S Science Plan 7+ Dog Mature Light Medium Chicken 14 kg dla psów starszych
    Więcej za mniej
  • HAPPY DOG Supreme irland 1 kg
    28,49 zł
    28.49 zł / kg 1 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Mini Puppy 2.5 kg dla szczeniąt małych ras
  • ORIJEN 6 Fish Dog 2 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
  • RINTI Canine Weight control Chicken kurczak 800 g
  • FARMINA N&D Prime Dog boar & apple mini 140 g bezzbożowa karma dla psów ras małych
  • VET EXPERT Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Insect 12 kg karma dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi
  • BRIT Premium By Nature Adult Medium M Chicken 1 kg
  • VERSELE-LAGA Opti Life Adult Light Mini dla otyłych psów ras małych 7,5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata w perliczkę z jabłkiem 800 g
  • ROYAL CANIN Sporting L Life Agility 4100 karma sucha dla psów dorosłych, ras dużych, aktywnych 15 kg
  • MACED Szaszłyk Kurczak i ryba 500 g
    36,77 zł
    73.54 zł / kg 0.5 kg
  • BOSCH Sensitive jagnięcina i ryż 3 kg
    59,93 zł
    19.98 zł / kg 3 kg
  • ROYAL CANIN Dog Urinary S/O +7 3,5 kg sucha karma dla dorosłych psów powyżej 7 roku życia, ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • RINTI Kennerfleisch Rumen ze żwaczami 400 g
    6,49 zł
    16.22 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA N&D Ocean Dog Puppy Medium & Maxi cod, pumpkin & cantaloupe melon 12 kg dorsz, dynia, melon dla szczeniąt i suk w ciąży
  • ARION Original Growth Puppy Medium Chicken Rice 12 kg kurczak, monoproteinowa karma dla szczeniąt ras średnich
  • PAKA ZWIERZAKA PEPE Pork 99% (wieprzowina) 400 g monoproteinowa karma
  • FITMIN Dog Purity Grain free adult mini beef 4 kg
  • BRIT Care Grain-free Adult karma sucha z łososiem 12 kg
  • BELCANDO Finest Selection Królik, proso i ziemniaki 125 g mokra karma dla psa
  • BELCANDO Finest Grain Free Senior XS-M 4 kg sucha karma dla psa
  • ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy west highland white terrier 3 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Grain Dog Adult Medium Maxi lamb, spelt, oats, blueberry 12 kg dla psów średnich i dużych ras
  • COUNTRY&NATURE Lamb with Turkey Recipe 9 kg jagnięcina z indykiem dla psów wszystkich ras

Artykuły 577-625 z 4533

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...