Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • JOSERA Lamb and Rice Adult 900g monoproteinowa karma dla psów
  • CHAMPER Puppy Wołowina monobiałkowa karma dla szczeniąt 400 g
  • RAFI Junior Veal z cielęciną 400 g mokra karma dla psa
  • TASTE OF THE WILD High Prairie 12,2 kg z bizonem i pieczonym jeleniem
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata w gęś z ziemniakami 800g
  • RINTI Sensible Kurczak z ryżem 400 g
    7,97 zł
    19.92 zł / kg 0.4 kg
  • RINTI Kennerfleisch Horse konina 800 g
    12,96 zł
    16.20 zł / kg 0.8 kg
  • FARMINA N&D Quinoa Digestion Dog 285 g jagnięcina dla psów z zaburzeniami trawienia
  • RINTI Kennerfleisch Ham z szynką 400 g
    7,99 zł
    19.97 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA Vet Life Natural Diet Dog Struvite Management 300 g
  • RINTI Kennerfleish Junior Chicken 400 g z kurczakiem dla szczeniąt
  • FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato 2 kg karma dla psa z alergią
  • COUNTRY NATURE Bezzbożowa mokra karma wieprzowina ze szpinakiem 850 g
  • TASTE OF THE WILD Pacific Stream 2 kg
    46,96 zł
    23.48 zł / kg 2 kg
  • FITMIN dog For Life Duck and Turkey 12 kg kaczka i indyk, dla psów wszystkich ras
  • RINTI Kennerfleisch Beef wołowina 400 g
    7,99 zł
    19.97 zł / kg 0.4 kg
  • MACED Mięsne krążki z wołowiną 500 g
    13,84 zł
    27.68 zł / kg 0.5 kg
  • ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy west highland white terrier 500g
  • BOSCH Soft mini przepiórka i ziemniak 1 kg
    42,88 zł
    42.88 zł / kg 1 kg
  • HILL'S Science Plan Canine Adult Chicken 370 g dla dorosłych psów z kurczakiem
  • FITMIN dog For Life Beef and Rice 12 kg wołowina i ryż, dla psów wszystkich ras
  • ORIJEN Tundra Dog 2 kg
    135,98 zł
    67.99 zł / kg 2 kg
  • ROYAL CANIN VHN Mature Consult Small Dog 1.5 kg sucha karma dla psów starszych, ras małych, powyżej 8 roku życia
  • RAFI Karma z królikiem, borówkami i żurawiną 800g
  • PAN MIĘSKO Indyk z bażantem karma dla psa chrupki S 9 kg
  • HILL'S Science Plan Adult Small&Mini Chicken 6 kg
  • BOSCH Soft junior kurczak & bataty 1 kg
    29,58 zł
    29.58 zł / kg 1 kg
  • TASTE OF THE WILD Sierra Mountain 12,2 kg z pieczoną jagnięciną
  • BRIT Premium by Nature 800 g wieprzowina i przełyk naturalna karma dla psa
  • BRIT FRESH duck & millet 400 g kaczka i proso
    8,52 zł
    21.30 zł / kg 0.4 kg
  • ARION Original Sensitive Adult Medium Lamb Rice 15 kg (12 + 3 kg gratis) jagnięcina, monoproteinowa karma dla psów
  • RAFI karma mokra z indykiem, borówką i żurawiną dla psa 500 g
  • ROYAL CANIN French Bulldog adult 9 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy bulldog francuski
  • RAFI Duck z kaczką 800 g mokra karma dla psa
  • ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych
  • ANIMONDA GranCarno Wieprzowina z sercami drobiowymi dla psa 800 g
  • PAN MIĘSKO Cielęcina z kaczką dla kotów chrupki M 5 kg
  • RINTI Kennerfleisch Turkey indyk 800 g
    11,20 zł
    14.00 zł / kg 0.8 kg
  • FARMINA N&D Pumpkin lamb&blueberry Adult Mini 800 g karma dla dorosłych psów małych ras
  • ROYAL CANIN Mini Adult 195 g pasztet dla psów dorosłych ras małych
  • BELCANDO Baseline Kurczak 400g
    8,28 zł
    20.70 zł / kg 0.4 kg
  • DOLINA NOTECI Premium bogata w królika z żurawiną 400 g
  • FITMIN Dog Nutritional Programme Mini Maintenance Lamb&Beef 2,5 kg dla dorosłych psów małych ras
  • TROVET Unique Protein Horse UPH dla psa i kota konina 400 g
  • RINTI Gold Beef&Guinea fowl Mini tacka wołowina i perliczka 100 g
  • BOSCH Maxi adult 15 kg
    111,96 zł
    7.46 zł / kg 15 kg
  • BRIT Premium by Nature chicken, hearts 800 g kurczak i serca
  • EUKANUBA Life Care Adult Rich in Trout 400 g pasztet dla psów bogaty w pstrąga i bataty

Artykuły 481-529 z 4536

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...