Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Sheba

Filtry

Cena

do

Waga

do

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • SHEBA Sauce Collection tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z tuńczykiem w sosie
  • SHEBA Selection Select Slices Drobiowe Smaki saszetki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z kaczką, kurczakiem, drobiem, kaczką i indykiem
    Cena promocyjna 12,76 zł Normalna cena 14,18 zł
    12.51 zł / kg 1.02 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,39 zł
  • SHEBA Classics tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z kaczką i kurczakiem w terynie
  • SHEBA Finesse tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z łososiem w musie
  • SHEBA Finesse tacka 22x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z łososiem w musie
  • SHEBA Finesse tacka 22 x 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z łososiem w musie
  • SHEBA Sauce Collection tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z cielęciną w sosie
  • SHEBA Nature’s Collection Wybór Smaków 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z kurczakiem, indykiem, tuńczykiem, łososiem
  • SHEBA Nature’s Collection Rybne Smaki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów w sosie kawałki z tuńczykiem, łososiem, dorszem, rybą oceaniczną
  • SHEBA Nature’s Collection tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z kurczakiem w sosie
  • SHEBA Fresh & Fine saszetki 6x50 g mokra karma dla kotów w sosie z kurczakiem, z indykiem, z kaczką
  • SHEBA Fresh & Fine saszetki 6x50 g mokra karma dla kotów w sosie z kurczakiem, z łososiem, z indykiem
  • SHEBA Fresh & Fine saszetki 6x50 g mokra karma dla kotów w sosie z wołowiną, z kurczakiem, z jagnięciną
  • SHEBA Sauce Collection z indykiem w białym sosie 85 g mokra karma dla kotów
  • SHEBA Sauce Collection z indykiem w białym sosie 22 x 85 g mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    56,32 zł
  • SHEBA Sauce Collection z indykiem w białym sosie 22 x 85 g mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    56,32 zł
  • SHEBA Sauce Collection z indykiem w białym sosie 22x85 g mokra karma dla kotów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    63,36 zł
  • SHEBA Creamy Snacks kremowy przysmak dla kota z kurczakiem 4x12g
    Cena promocyjna 9,26 zł Normalna cena 10,29 zł
    192.92 zł / kg 0.048 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10,19 zł
  • SHEBA Creamy Snacks kremowy przysmak dla kota z kurczakiem 11 x 4x12g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    102,52 zł
  • SHEBA Creamy Snacks kremowy przysmak dla kota z kurczakiem 44x12g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    112,09 zł
  • SHEBA Creamy Snacks kremowy przysmak dla kota z łososiem 4x12g
    Cena promocyjna 9,26 zł Normalna cena 10,29 zł
    192.92 zł / kg 0.048 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10,19 zł
  • SHEBA Creamy Snacks kremowy przysmak dla kota z łososiem 11 x 4x12g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    102,52 zł
  • SHEBA Creamy Snacks kremowy przysmak dla kota z łososiem 44x12g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    112,09 zł
  • SHEBA Soup z kurczakiem 4x40 g uzupełniająca mokra karma dla kotów
  • SHEBA Soup z tuńczykiem 4x40 g uzupełniająca mokra karma dla kotów
  • SHEBA Classics z kurczakiem w terynie 85 g mokra karma dla kotów
  • SHEBA Delicacy z kurczakiem w galaretce 85 g mokra karma dla kotów
  • SHEBA Delicacy saszetka 85g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z tuńczykiem w galaretce
  • SHEBA Delicacy Rybne smaki w galaretce 40x85 g mokra karma dla kotów
  • SHEBA Filets z kurczakiem i tuńczykiem w sosie 60 g mokra karma dla kotów
  • SHEBA Fresh & Fine w galaretce 6x50g z tuńczykiem, łososiem i białą rybą, mokra karma dla kotów

Artykuły 49-96 z 106

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...