Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota Josera

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • JOSERA Filet Kurczak z wołowiną 70 g
    5,45 zł
    77.86 zł / kg 0.07 kg
  • JOSERA Filet Kurczak z łososiem 70 g
    5,15 zł
    73.57 zł / kg 0.07 kg
  • JOSERA JosiCat Tasty Beef 1,9kg z wołowiną dla dorosłych kotów
  • JOSERA JosiCat Crispy Duck 1,9kg z kaczką dla dorosłych kotów
  • JOSERA JosiCat Kitten 1,9kg dla dorastających kotów oraz kotek w ciąży i karmiących
  • JOSERA JosiCat Wołowina w sosie 415g dla dorosłego kota
  • JOSERA JosiCat Kurczak w sosie 415g dla dorosłego kota
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 1,9kg z drobiem dla dorosłych kotów
  • JOSERA JosiCat Ryba w sosie 415g dla dorosłego kota
  • JOSERA Kitten Kaczka mokra karma dla kociąt puszka 200g
  • JOSERA JosiCat Pasztet z kaczką dla kota 100g
    4,79 zł
    47.90 zł / kg 0.1 kg
  • JOSERA Kitten Kurczak mokra karma dla kociąt puszka 200g
  • JOSERA Cat Senior mokra karma dla starszych kotów puszka 200g
  • JOSERA JosiCat Pasztet z kurczakiem dla kota 100g
  • JOSERA Cat Kaczka mokra karma dla kotów puszka 200g
  • JOSERA JosiCat Kurczak w galaretce 400g dla dorosłego kota
  • JOSERA Kitten Indyk mokra karma dla kociąt puszka 200g
  • JOSERA JosiCat Tasty Beef 650g sucha karma dla kotów
  • JOSERA JosiCat Wołowina w galaretce 400g dla dorosłego kota
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 18kg z drobiem dla dorosłych kotów
  • JOSERA Kitten Łosoś mokra karma dla kociąt puszka 200g
  • JOSERA JosiCat Pasztet z wołowiną dla kota 100g
  • JOSERA Pate Gulasz z kurczakiem i wołowiną 16 x 85 g
  • JOSERA Cat Indyk mokra karma dla kotów puszka 200g
  • JOSERA Paté Kurczak ze szpinakiem 16 x 85 g
    79,52 zł
    58.47 zł / kg 1.36 kg
  • JOSERA Pate Kaczka i kurczak z pietruszką 16 x 85 g
  • JOSERA JosiCat crispy duck 650g karma dla kotów
    16,23 zł
    24.97 zł / kg 0.65 kg
  • JOSERA Pate Indyk z cukinią 16 x 85 g
    79,20 zł
    58.24 zł / kg 1.36 kg
  • JOSERA JosiCat sterilised classic 650 g
    15,96 zł
    24.55 zł / kg 0.65 kg
  • JOSERA JosiCat Crunchy Chicken 650g z drobiem dla dorosłych kotów
  • JOSERA JosiCat Kitten 650 g
    28,40 zł
    43.69 zł / kg 0.65 kg
  • JOSERA SensiCat dla wrażliwych kotów 10 kg + 1kg gratis
  • JOSERA Kitten sucha karma dla kociąt i kotek ciężarnych lub karmiących 10 kg + 1kg gratis
  • JOSERA JosiCat Classic Sterilised sucha karma dla kotów kastrowanych 15kg + 3kg gratis
  • JOSERA Multipack Filet 6x70 g mokra karma dla dorosłych kotów

Artykuły 49-83 z 83

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...