Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota Farmina

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • FARMINA N&D Cat Quinoa Adult skin & coat herring coconut 1,5 kg śledź i kokos, karma dla kotów na poprawę stanu sierści
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Digestion lamb & fennel 5 kg karma dla kota z problemami trawiennymi
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Adult skin & coat quail, coconut 1,5 kg przepiórka,  karma dla kotów na poprawę stanu sierści
  • FARMINA N&D Pumpkin Cat quail & pomegranate 5 kg przepiórka i granat, karma dla kotów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 214,94 zł Normalna cena 226,25 zł
    42.99 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 213,44 zł
  • FARMINA N&D Quinoa Cat Skin&Coat quail 5 kg z przepiórką, karma na problemy skórne dla kotów
    Cena promocyjna 239,80 zł Normalna cena 282,12 zł
    47.96 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 224,30 zł
  • FARMINA N&D Prime Lamb & Bluberry Cat 10 kg jagnięcina i jagody, karma dla dorosłych kotów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 401,25 zł Normalna cena 445,83 zł
    40.13 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 440,75 zł
  • FARMINA N&D Ocean Cat Kitten cod, shrimp, pumpkin & cantaloupe melon 1,5 kg karma dla kociąt z dorszem
  • FARMINA Vet Life Struvite Management Cat 10 kg
    Więcej za mniej
    404,01 zł
    40.40 zł / kg 10 kg
  • FARMINA N&D Prime Cat Chicken & Pomegranate Kitten 300 g karma dla kociąt z kurczakiem
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Weight Management lamb & broccoli 1,5 kg karma dla kota z tendencją do nadwagi
  • FARMINA N&D Ocean cat adult herring pumpkin and orange 1,5 kg karma ze śledziem dla kota
  • FARMINA Vet Llife Diabetic Cat 400g sucha karma dla kotów z cukrzycą
  • FARMINA N&D low grain chicken & pomegrante adult cat 1.5 kg kurczak i granat sucha karma dla kota
  • FARMINA N&D chicken & pomegrante adult cat 1.5 kg kurczak i granat, bezzbożowa karma dla kota
  • FARMINA Vet Life Cat Obesity 10 kg karma dla kotów z nadwagą
    Więcej za mniej
  • FARMINA N&D Quinoa Cat Skin&Coat Herring 5 kg karma dla dorosłych kotów ze śledziem, na poprawę stanu sierści
    Więcej za mniej
  • FARMINA Vet Life Cat Ultrahypo 10 kg karma dla kotów z problemami z układem pokarmowym
    Cena promocyjna 385,45 zł Normalna cena 481,81 zł
    38.55 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 481,81 zł
  • FARMINA Vet Life Hypoallergenic Adult Pork Potato kompletna karma dietetyczna dla kotów 1.5 kg
  • FARMINA Vet Life Struvite Management cat 400g dla kota z problemami w układem moczowym
  • FARMINA N&D Ocean Cat Kitten cod, shrimp, pumpkin & cantaloupe melon 300 g karma dla kociąt z dorszem
  • FARMINA N&D Cat Pumpkin Quail & Pomegranate 1.5 kg karma dla kota z przepiórką
  • FARMINA N&D Ocean Cat Neutered Adult Herring & Orange 1.5 kg śledź i pomarańcza dla kastratów
  • FARMINA Vet Life Hepatic Cat 10 kg
    Więcej za mniej
    358,82 zł
    35.88 zł / kg 10 kg
  • FARMINA N&D Ocean Cat Neutered Adult Herring & Orange 300 g śledź i pomarańcza dla kotów po kastracji
  • FARMINA N&D Ocean cat adult codfish, spelt, oats and orange 5 kg karma dla kota z dorszem
  • FARMINA N&D Ocean cat adult codfish, spelt, oats and orange 1,5 kg karma dla kota z dorszem
  • FARMINA Matisse Chicken & turkey 1,5 kg sucha karma z kurczakiem i indykiem
  • FARMINA Matisse Kitten 1,5 kg sucha karma dla kociąt
  • FARMINA Matisse Salmon & Tuna 1,5 kg sucha karma z łososiem i tuńczykiem
  • FARMINA N&D Prime Kitten 10 kg kurczak z owocem granatu, sucha karma dla kociąt
    Więcej za mniej
  • FARMINA Vet Life Natural Diet Cat Hepatic 400g
    32,01 zł
    80.02 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA VET Life natural diet cat struvite 85 g
    8,38 zł
    98.59 zł / kg 0.085 kg
  • FARMINA N&D Prime Boar & Apple adult cat 300g bezzbożowa karma dla kota dzik z jabłkiem
  • FARMINA Vet Life Cat Cardiac 10 kg
    358,82 zł
    35.88 zł / kg 10 kg
  • FARMINA MATISSE Neutered 1,5 kg dla kastrowanych kotów
  • FARMINA VET Life natural diet cat renal 85 g
    8,38 zł
    98.59 zł / kg 0.085 kg
  • FARMINA N&D Prime lamb & blueberry adult cat 300g jagnięcina i jagoda, bezbożowa karma dla kota
  • FARMINA N&D Cat Pumpkin Duck & Cantaloupe Melon 300 g
  • FARMINA N&D Cat prime boar & apple 70 g dzik i jabłko, bezzbożowa karma dla kotów
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Digestion 80g mokra karma dla kotów na poprawę trawienia
  • FARMINA N&D Quinoa Cat Duck, Brocolli & Asparagus Neutered Adult 5 kg z kaczką, karma dla sterylizowanych kotów dorosłych
    Cena promocyjna 211,40 zł Normalna cena 281,86 zł
    42.28 zł / kg 5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 224,30 zł
  • FARMINA N&D Prime Adult Cat Neutered Chicken&Pomegranate 300g kurczak z owocem granatu dla dorosłych kastrowanych kotów
  • FARMINA Vet Life Struvite Cat 400g dla kota z problemami z układem moczowym
  • FARMINA N&D Pumpkin Adult Cat Venison&Apple 300 g jeleń, dynia i jabłko dla dorosłych kotów
  • FARMINA N&D Cat prime chicken & pomegranate 70 g, kurczak i granat, bezzbożowa karma dla kotów
  • FARMINA N&D PRIME Kitten Chicken & Pomegranate 70g kurczak i granat, bezzbożowa karma dla kociąt
  • FARMINA MATISSE Neutered 1,5 kg Łosoś dla kastrowanych kotów
  • FARMINA N&D Prime Boar & Apple Adult Cat 10 kg
    369,66 zł
    36.97 zł / kg 10 kg

Artykuły 49-96 z 122

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...