Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota

Karma dla kota

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN British Shorthair karma sucha dla kotów dorosłych rasy brytyjski krótkowłosy 10 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 288,50 zł Normalna cena 294,39 zł
    28.85 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 287,10 zł
  • BRIT CARE Grain-Free Sterilized Immunity 7 kg z wieprzowiną dla kotów kastrowanych
  • SHEBA Delicacy saszetka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z kurczakiem w galaretce
  • VERSELE-LAGA Opti Life Cat Sterlised/Light Chicken 1 kg dla kotów sterylizowanych
  • KATTOVIT Feline Diet Gastro Turkey 185 g
    5,86 zł
    31.68 zł / kg 0.185 kg
  • MIAMOR Feine Beute Beef z wołowiną 400g
    7,68 zł
    19.20 zł / kg 0.4 kg
  • ROYAL CANIN Light Weight Care 8 kg karma sucha dla kotów dorosłych, utrzymanie prawidłowej masy ciała
  • FARMINA MATISSE Neutered 1,5 kg Łosoś dla kastrowanych kotów
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Chicken 1,25 kg
    41,96 zł
    33.57 zł / kg 1.25 kg
  • FARMINA Vet Llife Diabetic Cat 400g sucha karma dla kotów z cukrzycą
  • ROYAL CANIN Feline Kitten Gastro Intestinal 400 g karma dla kociąt z zaburzeniami trawienia
  • LEONARDO Finest Selection Kaczka z serem 85 g
    5,44 zł
    64.00 zł / kg 0.085 kg
  • LEONARDO Finest Selection Pstrąg i kocimiętka 85 g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Adult Activity Support 2 kg
  • MIAMOR Ragout Royale in Jelly Salmon saszetka w galaretce łosoś dla kotów 100 g
  • DOLINA NOTECI Premium Wołowina karma suszona dla kota 2 kg
  • SANABELLE Sensitive Kurczak 8 kg dla kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym
  • COMFY APPETIT PREMIUM Mousse z indykiem dla kota 400 g
  • KITEKAT Delikatne Smaki saszetka 12x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów z indykiem, królikiem i drobiem w sosie
  • IAMS for Vitality dla kotów z problemem kul włosowych ze świeżym kurczakiem 10 kg
  • APPLAWS Cat Senior Chicken 2 kg kurczak dla starszych kotów
  • SANABELLE Adult Pstrąg 400 g dla dorosłych kotów
  • SANABELLE Light Low Calorie 8 kg dla kotów z nadwagą
  • KATTOVIT Feline Diet Sensitive 1,25 kg
    42,96 zł
    34.37 zł / kg 1.25 kg
  • EUKANUBA Adult Hairball Control 10 kg
    202,96 zł
    20.30 zł / kg 10 kg
  • PERFECT FIT Antihairball 1+ 750 g sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów bogata w kurczaka
  • MIAMOR Feine Beute Salmon z łososiem 400g
    7,70 zł
    19.25 zł / kg 0.4 kg
  • MIAMOR Feline Filets Tuńczyk i krewetki w galaretce 185 g
  • IAMS for Vitality dla dorosłych kotów z rybami oceanicznymi 10 kg
  • FARMINA N&D Pumpkin Venison & Apple Adult 1,5 kg sucha karma dla kota z jeleniem
  • JOSERA JosiCat Pasztet z kaczką dla kota 100g
    4,87 zł
    48.70 zł / kg 0.1 kg
  • ROYAL CANIN Persian Adult 400 g karma sucha dla kotów dorosłych rasy perskiej
  • MIAMOR Trinkfein Zupa z tuńczykiem dla kota 6 x 135 ml
  • SCHESIR Tuńczyk i kurczak z szynką w galaretce dla kotów 85 g
  • FARMINA N&D Cat quinoa urinary 80 g, mokra karma na problemy urologiczne dla kotów
  • SANABELLE Grande Kurczak 400 g dla kotów dużych ras
  • ROYAL CANIN Cat Renal Select 2 kg sucha karma dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • KATTOVIT Feline Diet Sensitive Kurczak i indyk 85 g
  • JOSERA JosiCat Kurczak w galaretce 400g dla dorosłego kota
  • FARMINA N&D Cat Quinoa Digestion 80g mokra karma dla kotów na poprawę trawienia
  • WHISKAS Adult saszetka 85g mokra karma dla dorosłych kotów w sosie z łososiem
  • IAMS Naturally Adult Cat with North Atlantic Salmon in Gravy 85 g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary 0.4 kg
  • APPLAWS Cat Kitten Tuna in Broth z tuńczykiem w bulionie dla kociąt 70 g
  • WIEJSKA ZAGRODA Fileciki Indyk mokra karma dla kota 85 g
  • ROYAL CANIN Appetite Control 3,5 kg sucha karma dla dorosłych kotów, domagających się jedzenia
  • ROYAL CANIN REGULAR FIT 32 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych, wspierająca idealną kondycję
  • ROYAL CANIN Norvegian 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych rasy norweski leśny
  • ROYAL CANIN VHN CAT Urinary Moderate Calorie 400 g karma sucha dla kotów dorosłych, z tendencją do nadwagi, rozpuszczanie i zapobieganie powstawania kamieni struwitowych

Artykuły 1-49 z 3246

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...