Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Schesir

Włoska marka karm dla psów, oferuje karmy mokre oraz suche. Wysokiej jakości składniki, naturalne i zdrowe są podstawą w tworzeniu receptur. Hodowcy oraz właściciele psów docenili karmy Schesir i są zadowoleni z efektów jakie karma wywiera na organizmie psa.

Zdrowy pies dzięki zdrowemu odżywianiu

Organizm psa potrzebuje sporej dawki białka i tłuszczu, ale pochodzących ze źródeł zwierzęcych, najlepiej mięsa. Prawidłowe i zbilansowane pokarmu poprawią kondycję, odporność, wyregulują procesy trawienia, a także zwiększą witalność i pozytywnie wpłyną na zachowanie psa.

Jakie są karmy Schesir?

Wysokiej jakości produkty i różnorodność składników pochodzących od pewnych źródeł wymaga nakładów kosztowych. Karmy Schesir są karmami premium, przez co muszą też więcej kosztować. Ryby używane do karm pochodzą z legalnych źródeł, łowisk. Karmy oznaczone są pieczątką „pozbawione okrucieństwa” oraz „przyjazne dla oceanu”. Zbilansowanie karm powoduje, że są one karmami bytowymi, które można codziennie podawać psu jako podstawę jego diety.

Schesir jako pierwsza firma na świecie wprowadziła komosę ryżową do pokarmów dla psów. Była ona zamiennikiem zbóż i do dzisiaj jest używana w karmach dla psów. Produkty Schesir nie mają sztucznych barwników, konserwantów, GMO.

Opakowania są praktyczne i wygodne – saszetki lub puszki o różnych gramaturach.