Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Hill's

Wieloletnia działalność marki poparta jest ich wiedzą i oznacza duże doświadczenie w dziedzinie karm dla psów. Wszystkie karmy muszą spełniać restrykcyjne normy i mieć certyfikaty dopuszczające do sprzedaży europejskiej. W naszej ofercie opiekunowie psów znajdą karmy mokre Hill’s dla psów, karmy suche oraz karmy weterynaryjne dla psów cierpiących na pewne schorzenia. Każda z tych form karm dla psów posiada jeszcze swoje linie produktowe, cechujące się innymi właściwościami.

1 2 3
HILL'S Prescription Diet r/d Canine Weight Loss 4 kg

*****

140.98  (35.25 zł / kg)
150.00 
1 2 3

Karmy bytowe i weterynaryjne dla psów Hill's

Karmy bytowe, czyli pełnoporcjowe nadające się do codziennego żywienia psa. Są one zbilansowane i uzupełnione witaminami i minerałami. Hill’s oferuje serię Science Plan. Wśród niej można wybrać karmy dla psów w każdym wieku, od karm dla szczeniąt, po karmy dla seniorów, oraz o różnych wielkościach.

Podawanie karm weterynaryjnych dla psów powinno być poprzedzone badaniami i wywiadem u lekarza weterynarii, który dobierze najlepiej odpowiadającą potrzebom psa, a także dobierze konkretne dawkowanie. Karmy weterynaryjne dostępne są w linii Prescription Diet. Przy ich tworzeniu mają udział weterynarze i hodowcy. Karmy z tej linii pomagają walczyć z różnymi dolegliwościami i schorzeniami, są karmy dla psów z nadwagą, z chorymi stawami, nietolerancjami, problemami skórnymi, a także karmy hypoalergiczne i ochraniające drogi moczowe.

Na co zwrócić uwagę wybierają karmę dla psa?

Regularne badania psa pozwalają na profilaktykę i dbanie o jego zdrowie. Dzięki monitorowaniu stanu zdrowia psa mam możliwość dokładnego dobrania idealnego sposobu żywienia. Pies zdrowy może jeść karmę z serii Science Plan, dobraną pod jego wielkość i wiek. Chorowity pies, cierpiący na dane dolegliwości powinien dostawać karmę minimalizującą objawy chorobowe.