Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Green Petfood

Green Petfood łączy sprawdzone receptury karm dla zwierząt z innowacyjnością oraz zrównoważonym rozwojem. Naszą aspiracją jest tworzenie zdrowego i neutralnego dla klimatu pożywienia dla zwierząt domowych. Tą filozofią kierujemy się w całym procesie produkcji karmy dla czworonogów: od doboru składników, aż po gotowy produkt. Zgodnie z naszymi założeniami udało nam się osiągnąć neutralność klimatyczną i kompensujemy całą energię, którą zużywamy do produkcji naszych produktów.

W Green Petfood używamy tylko najwyższej jakości składników, które pozyskujemy od regionalnych dostawców. W ten sposób ograniczamy emisję dwutlenku węgla oraz mamy pewność wysokiej jakości dostarczanych produktów. W naszym własnym, akredytowanym laboratorium dokładnie testujemy wszystkie przychodzące surowce i gotowe już produkty.

 

Jaka jest Insect Dog karma hipoalergiczna?

Wybór insektów do produkcji karmy nie jest przypadkowy. To właśnie owady określane są jako „białko przyszłości”. Ich pozyskiwanie jest przyjazne dla klimatu i pozwala na realizację założeń klimatycznych Green Petfood, którego produkcja dzięki wielu podjętym działaniom jest obecnie neutralna klimatycznie.
Dodatkowo karmy oparte na owadach są rozwiązaniem dla psów cierpiących na nietolerancje pokarmowe. Wiele alergii dotyczy tradycyjnych źródeł białka, a owady są czymś zupełnie nowym.
Karmy InsectDog zapewnią wymagającym pupilom wszystko, czego potrzebują. Ich receptury są łatwo przyswajalne i odpowiednio zbilansowane.