Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Fitmin

Karmy Fitmin dla psów oblewane są ekstraktem z wątróbki, co wzmacnia ich smakowitość i aromatyczność. Dla psów jest to nie lada gratka i rzadko który się temu oprze. Dodatkowo marka od lat tworzy własne Programy Żywieniowe klasy premium i super premium, dostosowane do konkretnych potrzeb danego gatunku. Programy takie powstają przy udziale weterynarzy i ekspertów, testowane są w firmowym Centrum Badań. Co ciekawe, Fitmin posiada własną hodowlę psów Border Collie, w której z powodzeniem są testowane wszystkie produkty.

FITMIN Dog For Life Beef & Rice 12 kg
133.96  (11.16 zł / kg)
FITMIN dog maxi maintenance 12 kg
154.79  (12.90 zł / kg)
FITMIN dog For Life Lamb & Rice 12 kg
134.79  (11.23 zł / kg)
FITMIN dog medium light 12 kg
154.79  (12.90 zł / kg)
FITMIN dog maxi performance 12 kg
184.89  (15.41 zł / kg)
FITMIN dog For Life Adult Mini 12 kg
127.29  (10.61 zł / kg)
FITMIN dog maxi light 12 kg
153.79  (12.82 zł / kg)
FITMIN dog For Life Duck & Turkey 12 kg
131.56  (10.96 zł / kg)
FITMIN dog maxi senior 12 kg
154.80  (12.90 zł / kg)
FITMIN dog medium performance 12 kg
177.79  (14.82 zł / kg)

Jakie są karmy dla psów Fitmin?

Dostępne są karmy dla konkretnej rasy psa, jego wieku, kondycji i wielkości. Suche karmy Fitmin dla psów w większości składają się ze stałego składu, który ulega niewielkim zmianom w zawartości procentowej składników. Wszędzie obecne jest mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, źródło węglowodanów, a dopełnienie karm stanowią owoce, warzywa i zioła. Zbilansowana formuła dobrze sprawdza się w codziennym żywieniu.

Duża dostępność i sporo rodzajów smaków karm dla psów pozwala na swobodny wybór tej najlepszej dla pupila. Zadanie ułatwia specjalne oznaczenie karm przez producenta – zastosował on kolorystyczne odróżnianie opakowań.

Fitmin oferuje także karmy mokre dla psów. Zbilansowane i aromatyczne, lepiej przyswajane przez psy i lepiej tolerowane, nawet przez najbardziej wybredne.

 

Jaki jest wybór karm Fitmin? Którą karmę suchą wybrać dla psa?

Fitmin przez lata pracy stworzył kilka grup karm dla psów. Przed dokonaniem wyboru najlepiej zapoznać się z każdą serią, aby świadomie i jak najlepiej wybrać.

Fitmin Purity to bezzbożowe karmy dla psa. Składają się z mięsa i produktów odzwierzęcych, dodatkiem węglowodanowym są ziemniaki, groszek lub ryż, w zależności od rodzaju karmy. Dostępne są karmy dla szczeniąt oraz dla dorosłych psów.

Fitmin For Life jest w formie suchej lub mokrej. Karmy są dostosowane do wymogów szczeniąt lub psów dorosłych.

Fitmin Program Żywieniowy jest najbardziej rozległą linią produktów. Oferowane są tutaj karmy dla psów dorosłych, starszych, szczeniąt, seniorów, psów dużych, średnich i małych. Dostosowane są do psów o różnych aktywnościach. Karmy z tej linii dla psów nie zawierają pszenicy.

Przed dokonaniem wyboru karmy dla swojego psa warto dokładnie przeanalizować skład i przeczytać opis karmy, co ułatwi podjęcie dobrej decyzji.