Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

RINTI

RINTI logo
Rinti jest bogate w naturalne kawałki mięsa, uzupełnione o witaminy i minerały w zrównoważonych proporcjach we wszystkich karmach pełnoporcjowych. Rinti jest w większości odmian produkowana bez węglowodanów, jest bezzbożowa lub bezglutenowa i ma wysoką zawartość mięsa. Jeśli w składzie znajdują się zboża (np. ryż w Rinti Sensible Chicken & Rice), jest to wyraźnie zaznaczone w deklaracji.


Co sprawia, że Rinti jest najlepszym wyborem dla psa?

Naturalna żywność dla psa od Rinti

Pies z natury jest mięsożercą, pies nie potrzebuje zbóż. Pies nie potrzebuje węglowodanów jako źródła energii, ponieważ tłuszcze i białka zawarte w mięsie dostarczają psu potrzebnych kalorii.

Najlepsze składniki

Rinti Kennerfleisch jest wykonany z prawdziwych kawałków mięsa i jest delikatnie gotowany bez soi i zbóż. Kennerfleisch jest również uzupełniony o olej lniany i błonnik pokarmowy, aby zapewnić wszechstronne odżywianie.

Naprawdę dobrze zbilansowane karmy

Szczególną uwagę poświęciliśmy recepturze, aby zapewnić naszym czworonożnym przyjaciołom dostarczenie wszystkich mikroelementów i witamin. Karma mokra ma zrównoważony stosunek wapnia do fosforu i dlatego jest dobra dla struktury kości i wspiera metabolizm.

Brak testów na zwierzętach

Nie testujemy na zwierzętach. W przypadku nowych produktów i receptur z czystym sumieniem przeprowadzamy najpierw testy akceptacyjne na naszych psach. W razie potrzeby uzupełniamy te wyniki poprzez panele gospodarstw domowych.

Zrównoważony rozwój w RINTI

Czysta woda, zrównoważona produkcja i ostrożne korzystanie z cennych zasobów - zrównoważony rozwój jest coraz częściej w centrum uwagi. Ponieważ zrównoważony rozwój gwarantuje, że nasza Ziemia pozostanie dla przyszłych pokoleń domem wartym życia. Dowiedz się, co my w RINTI robimy dla zrównoważonego rozwoju naszych produktów - i jak możesz pomóc.

Kochasz swoje zwierzę - my w RINTI też! Miłość do naszych czworonożnych towarzyszy jest motywacją do tego, co robimy. Obejmuje to nasze wysokie standardy jakościowe dla naszych produktów i staranny dobór surowców. Opowiadamy się za odpowiednim gatunkowo wychowaniem psów, ponieważ dobro naszych psów jest bliskie naszym sercom.

W RINTI nie testujemy na zwierzętach!

Z czystym sumieniem testujemy nowe produkty i przepisy na akceptację najpierw z własnymi pupilami. W razie potrzeby uzupełniamy wyniki o panele gospodarstw domowych. Oznacza to, że badane są również psy mieszkające w prywatnych gospodarstwach domowych. Dopiero gdy wszyscy są naprawdę przekonani - nasze psy i my - wprowadzamy nowy produkt na rynek.
Zrównoważony rozwój musi mieć miejsce we wszystkich obszarach i zawsze szukamy nowych możliwości optymalizacji:

Zlecamy produkcję tylko w certyfikowanych fabrykach, które wdrażają również zrównoważone oczyszczanie wody lub przyjazną środowisku energię.
Ogrzewamy własną administrację przyjazną dla środowiska energią geotermalną i korzystamy z wewnętrznego systemu solarnego.
Nasz nowy budynek biurowy posiada pompę ciepła, która jest zasilana samodzielnie wygenerowaną energią elektryczną przez nasz własny system solarny na dachu.
Wykorzystujemy oprogramowanie do biura w dużej mierze pozbawionego papieru, znacznie minimalizując zużycie papieru i tonera.
Regularnie wspieramy lokalne schroniska dla zwierząt w Verden i okolicy poprzez darowizny żywności.
 
 

RINTI to:

RINTI Kennerfleisch - Czyste kawałki mięsa jak ze świeżej produkcji.

 

RINTI Max-i-Mum - Karma sucha z wysoką zawartością świeżego mięsa.


RINTI Chicko - przekąski dla psów z gwarancją prawdziwego mięsa RINTI

RINTI Chicko to chrupiące paski mięsne, które są delikatnie suszone na powietrzu. Chicko to lekkostrawne i szczególnie zdrowe przekąski o niskiej zawartości tłuszczu, bez mączki mięsnej i bez soi. Wysoka zawartość mięsa typowa dla RINTI sprawia, że Chicko są smaczną nagrodą pomiędzy posiłkami.

Chicko Dent to smaczne gryzaki do pielęgnacji zębów z odporną na gryzienie skórą surową i sprzyjają długiemu czasowi żucia.

Chicko Plus to specjalne przekąski z dodatkową korzyścią dzięki wartościowej zawartości, takiej jak wapń, witaminy, superfoods itp.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wskazania zdrowotne
    • Pokaż wszystkie
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 24
OD DO
Cena
Rodzaj
Rodzaj opakowania
1 2 3
RINTI MAX-I-MUM Beef z wołowiną 4 kg
90.40  (22.60 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Duck z kaczką 12 kg
226.55  (18.88 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Beef z wołowiną 1 kg
25.54  (25.54 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Beef z wołowiną 2 x 12 kg
479.78  (19.99 zł / kg)
489.58 
RINTI MAX-I-MUM Rumen ze żwaczami 2 x 12 kg
417.06  (17.38 zł / kg)
459.58 
RINTI MAX-I-MUM Duck z kaczką 2 x 12 kg
444.04  (18.50 zł / kg)
499.58 
1 2 3