40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Pokaż filtry

Producent
Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Szybka wysyłka w 24 h
Specjalne wymagania
Cena

Karma dla psa Carnilove

Zdrowe odżywianie psa = zdrowy pies

Wysokiej jakości karmy dla psów. Jeżeli masz psa wrażliwego na zboża, zmagającego się z częstymi nietolerancjami pokarmowymi to wypróbujcie tę karmę. Nie zawierają one zbóż i mają wysoką zawartość białka, tłuszczu, minerałów. Odpowiednie żywienie psów pozwala na zachowanie zdrowia i kondycji psa. Oddziałuje to na wszystkie aspekty, od pięknej skóry i sierści, po mocną odporność organizmu i sporą energię.

 

Jakie są karmy Carnilove?

Opierają się na mączkach mięsnych i zwierzęcych, sięgających 70%, reszta to warzywa, owoce i zioła. Karmy zawierają dodatkowo podroby, głównie wątróbki z kurczaka. Zboża zostały zastąpione żółtym groszkiem. Jest wiele wariantów smakowych, ciekawe mięsa prócz smaku wnoszą odmienne wartości odżywcze i minerały, np. karp, łosoś, bażant czy renifer.

Dostępna jest linia Fresh, oparta na świeżym mięsie, reszta składników to owoce, warzywa i zioła.

Karmy suche dla psów dostępne są dla psów dorosłych i szczeniąt. Można wybrać też linię karm dla ras dużych.

Wszystkie karmy zwierają olej z łososia, który psy uwielbiają, a jednocześnie zapewnia witaminy i kwasy Omega. Innymi stałymi składnikami w karmach dla psów są cykoria, len, muszle skorupiaków, Juka oraz algi morskie. Karmy Carnilove wspierają trawienie i układ kostno-szkieletowy psów.

Carnilove oferuje także wysokiej jakości przysmaki dla psów. Pełne mięsa i dodatków mineralnych.