Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Butcher's

Karmy dla psów od Butcher’s to punkt obowiązkowy każdego opiekuna psów. Sprawdzą się one w każdym przypadku, a ich niska cena pozwala na manewrowanie smakami i dogadzanie pupilowi. Jednak niech nie zwiedzie Was niska cena karm Butcher’s, ich jakoś jest naprawdę dobra! Poznajcie tajniki tych  karm dla psów.

 

 

Jaką firmą jest Butcher’s? Jakie są karmy Butcher’s?

Brytyjska spółka z wieloletnią tradycją stała się jednym z liderów na zagranicznych rynkach karm dla zwierząt. Karmy te przygotowywane są z troską i dbałością o szczegóły oraz jakość składników. Naturalne składniki, bez zbędnych wypełniaczy i dodatków to coś co kochają psy. Karmy Butcher’s zawierają 99% produktów naturalnych.

 

Jaką karmę Butcher’s wybrać dla psa?

Karmy Butcher’s dostępne są w formie suchej lub mokrej. Psy zdecydowanie preferują karmy mokre! Duża ilość galaretki, pasztety lub łączenie smaków każdemu posmakuje. Mokre karmy nie zawierają glutenu, dzięki czemu są delikatniejsze i rzadziej powodują alergie. Mokre karmy dodatkowo pomagają utrzymać prawidłową masę ciała psa i zapobiegają nadmiernemu tyciu. Duża wilgotność wspiera pracę nerek i układu moczowego, zwiększając filtrację i produkcję moczu. Karmy mokre dla psów dostępne są w wielu wariantach i liniach. Gastronomia dedykowana jest psom ras małych. W zależności od smaku posiada różny skład, ale wszędzie podstawą jest mięso i pochodne. Linia Pro sensitive jest szczególnie polecana rasom minaturowym z wrażliwym układem pokarmowym, również w zależności od smaku ma różny skład. Linia Life, czyli karmy, które zawierają tylko mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz minerały. Nie ma tu żadnych wypełniaczy, zbóż, mąk, itp. Są to więc produkty bezzbożowe i bezglutenowe, dobrej jakości. Linia Blue + Light/Joints/Beauty – w zależności od rodzaju z różnymi dodatkami mającymi poprawiać sprawność fizyczną, regulować masę ciała lub poprawiać kondycję skóry i sierści. Karma light posiada zboża, pozostałe nie.

Karmy dla psów dostępne są w wariancie dla szczeniąt, dla seniorów, dla dorosłych psów. Można też dobrać pod kątem wielkości psa: karmy dla ras małych lub dużych.

W karmach Butcher’s używany jest olej z łososia jako tłuszcz, jest więc zdrowszy i lepiej przyswajany od roślinnych tłuszczy.

Karmy suche dla psów od Butcher’s stworzone są na podstawie produktów odzwierzęcych i zbóż. Dodane minerały i witaminy uzupełniają skład. Karmy te są przeznaczone dla psów dorosłych.

Szeroka dostępność karm Butcher's dla psów, a także duży wybór produktów stanowi tę markę ciekawą propozycją na rynku karm dla psów.

1 2
BUTCHER'S Natural&Healthy z kurczakiem 15 kg x 2
198.76  (6.63 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
234.08 
BUTCHER'S Blue+ z wołowiną 15 kg x 2
198.76  (6.63 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
213.48 
BUTCHER'S Original Recipe in Gravy 400g w sosie dla psa
6.49  - 6.49  PREZENT - Pokrywka Na Puszkę
BUTCHER'S Original Recipe in Jelly 400g w galaretce dla psa
6.49  - 6.49  PREZENT - Pokrywka Na Puszkę
BUTCHER'S Original Junior 12x400g w galaretce dla szczeniąt
59.88  - 59.88  PREZENT - Pokrywka Na Puszkę
BUTCHER'S Original Tripe 12x400g pasztet dla psa
59.88  - 59.88  PREZENT - Pokrywka Na Puszkę
BUTCHER'S Original Junior 400g w galaretce dla szczeniąt
6.49  - 6.49  PREZENT - Pokrywka Na Puszkę
BUTCHER'S Original Tripe 400g pasztet dla psa
6.49  - 6.49  PREZENT - Pokrywka Na Puszkę
1 2