Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Butcher's

Karmy dla psów od Butcher’s to punkt obowiązkowy każdego opiekuna psów. Sprawdzą się one w każdym przypadku, a ich niska cena pozwala na manewrowanie smakami i dogadzanie pupilowi. Jednak niech nie zwiedzie Was niska cena karm Butcher’s, ich jakoś jest naprawdę dobra! Poznajcie tajniki tych  karm dla psów.

1 2
BUTCHER'S Blue+ z wołowiną 15 kg x 2
192.34  (6.41 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
213.48 
BUTCHER'S Natural&Healthy z kurczakiem 15 kg x 2
192.34  (6.41 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
234.08 
1 2

Jaką firmą jest Butcher’s? Jakie są karmy Butcher’s?

Brytyjska spółka z wieloletnią tradycją stała się jednym z liderów na zagranicznych rynkach karm dla zwierząt. Karmy te przygotowywane są z troską i dbałością o szczegóły oraz jakość składników. Naturalne składniki, bez zbędnych wypełniaczy i dodatków to coś co kochają psy. Karmy Butcher’s zawierają 99% produktów naturalnych.

 

Jaką karmę Butcher’s wybrać dla psa?

Karmy Butcher’s dostępne są w formie suchej lub mokrej. Psy zdecydowanie preferują karmy mokre! Duża ilość galaretki, pasztety lub łączenie smaków każdemu posmakuje. Mokre karmy nie zawierają glutenu, dzięki czemu są delikatniejsze i rzadziej powodują alergie. Mokre karmy dodatkowo pomagają utrzymać prawidłową masę ciała psa i zapobiegają nadmiernemu tyciu. Duża wilgotność wspiera pracę nerek i układu moczowego, zwiększając filtrację i produkcję moczu. Karmy mokre dla psów dostępne są w wielu wariantach i liniach. Gastronomia dedykowana jest psom ras małych. W zależności od smaku posiada różny skład, ale wszędzie podstawą jest mięso i pochodne. Linia Pro sensitive jest szczególnie polecana rasom minaturowym z wrażliwym układem pokarmowym, również w zależności od smaku ma różny skład. Linia Life, czyli karmy, które zawierają tylko mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz minerały. Nie ma tu żadnych wypełniaczy, zbóż, mąk, itp. Są to więc produkty bezzbożowe i bezglutenowe, dobrej jakości. Linia Blue + Light/Joints/Beauty – w zależności od rodzaju z różnymi dodatkami mającymi poprawiać sprawność fizyczną, regulować masę ciała lub poprawiać kondycję skóry i sierści. Karma light posiada zboża, pozostałe nie.

Karmy dla psów dostępne są w wariancie dla szczeniąt, dla seniorów, dla dorosłych psów. Można też dobrać pod kątem wielkości psa: karmy dla ras małych lub dużych.

W karmach Butcher’s używany jest olej z łososia jako tłuszcz, jest więc zdrowszy i lepiej przyswajany od roślinnych tłuszczy.

Karmy suche dla psów od Butcher’s stworzone są na podstawie produktów odzwierzęcych i zbóż. Dodane minerały i witaminy uzupełniają skład. Karmy te są przeznaczone dla psów dorosłych.

Szeroka dostępność karm Butcher's dla psów, a także duży wybór produktów stanowi tę markę ciekawą propozycją na rynku karm dla psów.