Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Applaws

Pragniesz podarować swojemu psu brytyjskie smaki połączone z ich precyzją i jakością? W takim razie karmy Applaws są idealnym rozwiązaniem. Stawiając na mięsne, zdrowe posiłki dla psa stworzyła produkty odpowiadające najbardziej wybrednym psom.

Naturalne pożywienie dla psa

Applaws pragnie tworzyć jak najbardziej naturalne karmy dla psów. Bezzbożowe, hipoalergiczne posiłki są kluczem do utrzymania psa w zdrowiu i sile. Karmy dla psów Applaws zawierają do 75% mięsa w składzie, zapewnia to dostarczenie niezbędnych aminokwasów w łatwo przyswajalnej dla psów formie. Karmy te są delikatne i dobrze tolerowane nawet przez wrażliwe psy.

Ryby używane w karmach Applaws są łowione w legalnych łowiskach, z wykorzystaniem metod przyjaznych delfinom.

Jakie karmy Applaws wybrać?

Karmy dla psów dostępne są jako karmy mokre oraz jako karmy suche. W wygodnych opakowaniach, z wieloma wariantami gramatur. Niektóre z karm mokrych mają unikalne opakowania z przezroczystym przodem, widać więc dokładnie co jest w środku, dodatkowo zdjęcia na opakowaniach nie są retuszowane i przedstawiają prawdziwy produkt.

Karmy suche dla psów mają niską zawartość węglowodanów pochodzących tylko z warzyw (do 20%), a dużą zawartość białka.

Karmy mokre dla psów podawane są w sosie własnym, dostępne jako filetówki lub pasztety.

 

Karmy Applaws cieszą się dużą popularnością i mają świetne opinie wśród miłośników psów. Karmy dla szczeniaków pomagają zdrowo rosnąć i rozwijać się, karmy dla dorosłych dostarczają energii i bilansują funkcje życiowe. Karmy dla seniorów od Applaws wspierają stawy, zęby i odporność, pozwalają w spokoju i zdrowiu przeżyć starsze lata.

Odpowiedni wybór karmy dla psów jest ważną decyzją, którą najlepiej podjąć świadomie. Rzutuje ona na przyszłość psa i jego opiekuna.