Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Marka
Etap życia
Specjalne wymagania
Cena
.

Karma dla psa Acana

Kanadyjskie karmy dla psów, odpowiednie dla ich fizjologii i potrzeb gatunkowych. Najwyższej jakości składniki, które są odpowiednio dobrane i zbilansowane to sekret świetnych karm dla psów.

 

Karmy Acana – najlepszy wybór dla Twojego psa?

Acana tworzy produkty zgodnie z potrzebami odbiorców. Psy jako mięsożercy potrzebują w głównej mierze mięsa, dodatkami mogą być zioła, warzywa i w najmniejszej ilości owoce. W karmach Acana nie uświadczy się zbóż, ciężkostrawnych dla psów. Energia dostarczana jest głównie przez białka pochodzenia zwierzęcego, a następnie tłuszczy. Węglowodany pochodzą jedynie z warzyw i owoców. Produkty do karm dla psów codzienne dostarczane są świeże od lokalnych dostawców i wszystkie z nich dozwolone są do spożywania przez ludzi. Acana dba również o środowisko – ryby pochodzą jedynie z legalnych łowisk.

Karmy suche dla psów, ze względu na dostosowane do potrzeb żywieniowych psów są bardzo sycące. Wystarczają na dłużej, a brzuszek psa jest pełny i szczęśliwy. Mięsna karma w dłuższej mierze przyczynia się do zdrowia, pięknego wyglądu psa oraz sporej energii życiowej.

 

Jakie karmy oferuje Acana?

Acana odwzorowuje sposób odżywiania przodków psów – wilków. Wszystkie z karm suchych Acana dla psów zawierają głównie mięso, wysokiej jakości, przeznaczone również dla ludzi. Takie kompletne receptury odpowiednie są właściwie dla psów w każdym wieku. Jednak szczenięta potrzebują większej ilości białka i tłuszczy, a co za tym idzie – energii metabolicznej. W związku z tym Acana oferuje karmy dla szczeniąt oraz dla psów dorosłych.

- Acana Classic - dla psów we wszystkich etapach życia, w składzie znajduje się 50% mięsa, z czego 1/3 jest świeża, 3 różne gatunki zwierząt

- Heritage - dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, w składzie 60 - 75% mięsa, z czego 1/3 jest świeża, 3 różne gatunki zwierząt

- Regionals - w składzie 70 - 75% mięsa, z czego 1/2 jest świeża, 5 różnych gatunków zwierząt

- Singles - dla psów z alergiami i problemami trawiennymi, w składzie tylko jedno źródło białka zwierzęcego

Acana posiada bardzo ciekawe rodzaje mięs w karmach. Można wybrać więc najbardziej smakowitą dla swojego psa.

1 2 3
1 2 3