Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Vet Expert

VetExpert Raw Paleo to karmy dla kotów, które odzwierciedlają naturalną dietę tych zwierząt. Raw Paleo to karmy o prostym, krótkim składzie ze znanymi i jakościowymi składnikami. Marka oferuje karmy suche i mokre. Karmy suche dla kotów
Koty to zwierzęta mięsożerne, dlatego ich dieta powinna opierać się na produktach mięsnych i to właśnie znajduje się na pierwszym miejscu w składzie karm Raw Paleo. 80g indyka w 100g karmy lub 70g wołowiny w 100g karmy to wyróżniki naszych produktów. Karmy Raw Paleo charakteryzują się wysoką smakowitością, dzięki świeżo przygotowanym składnikom, które znajdują się w karmie. Odpowiednia technologia produkcji sprzyja zachowaniu wysokiej wartości odżywczej składników oraz wpływa na smakowitość produktu.

Cechy karm dla kotów VetExpert:

- świeżo przygotowane składniki
- wysoka zawartość mięsa
- prosta receptura
- monoproteina
- smakowita

 


FAQ

Czym wyróżnia się Raw Paleo?

Karmy Raw Paleo zostały stworzone z myślą o najbardziej instynktownych potrzebach psów i kotów przez ekspertów z naszego działu R&D oraz we współpracy z lekarzami weterynarii i specjalistami żywienia zwierząt. Każda nasza receptura została dokładnie przeanalizowana, przebadana, tak aby w pełni odzwierciedlała nasze podejście do żywienia psów i kotów. Nasze receptury wracają do korzeni i dają zwierzętom dokładnie to czego potrzebują: świeżo przygotowane składniki, wysoką zawartość mięsa, niezwykle prosty skład, bez zbędnych dodatków, które mimo zgrabnego wpisywania się w trendy, nie są psom czy kotom potrzebne.

 

Dlaczego w składzie VetExpert nie ma dużej ilości dodatków, ciekawych surowców, które są obecnie w trendach?

Nasze krótkie receptury i prosty skład zapewniają żywienie zgodne z pierwotnymi potrzebami psa i kota. Nie znajdziecie tu zbędnych dodatków, wypełniaczy oraz surowców, których obecność jest niezrozumiała. Nie podążamy bezmyślnie za trendami. Nasz zespół ekspertów ds. żywienia zwierząt dba codziennie o to, aby nasze karmy były doskonale dostosowane do potrzeb psów i kotów. Wybieramy tylko takie składniki, które mają żywieniowe podstawy. Wszystkie w zgodzie z instynktem.

 

Czym są świeżo przygotowane składniki w karmach VetExpert?

To w jakiej formie surowce trafiają do produkcji ma ogromne znaczenie. Nasze surowce nie przechodzą procesów, które mogłyby wpłynąć niekorzystanie na ich wartości odżywcze. Dla nas świeżo przygotowane składniki to podstawa, aby karma którą tworzymy charakteryzowała się wysoką biodostępnością składników odżywczych, wysoką strawnością oraz niezwykłą smakowitością. Jakość surowców świadczy o jakości karmy.

 

Jak konserwowane są karmy suche VetExpert?

Jakość produktu zaczyna się od surowców, ale kluczowa jest także ochrona gotowej karmy po jej zapakowaniu. Nie używamy żadnych sztucznych konserwantów. O świeżość naszych produktów dba ekstrakt z rozmarynu, który od wieków znany jest ze swoich właściwości.

 

Co świadczy o jakości karm mokrych VetExpert?

Dla nas podstawą dobrej karmy są surowce, z których korzystamy. Dotyczy to zarówno karm mokrych, jak i suchych. Dlatego dbamy o jakość surowców, a także wysokim poziom surowców mięsnych w naszych karmach. Nie znajdziecie tam zbędnych dodatków czy wypełniaczy. Co ważne, damy także o odpowiedni proces produkcji. Nasze karmy mokre przechodzą tylko jeden czas obróbki termicznej.