Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Sheba

Rozpowszechnione i znane na całym świecie karmy mokre dla kotów. Przygotowywane są one specjalnie pod koty mocno wybredne i pragnące wyrafinowanych smaków. Jeżeli chcesz rozpieścić swojego kota i podarować mu maksimum smaku, spróbuj karm Sheba dla kotów. Mogą one stanowić karmę bytową lub karmę uzupełniającą, czyli być podawane w formie pysznej przekąski. Twój kot wybrałby Shebę!

Jaką karmę Sheba wybrać?

Sheba oferuje szeroką gamę smaków swoich karm. Przygotowanych jest kilka linii produktowych, które różnią się konsystencją i doborem składników. Pakowana w saszetki o pojemności 100 g, 85 g oraz mini 50 g lub w tackach. Takie opakowania ułatwiają podawanie kotu karmy i pozwalają na dłużej zachować świeżość posiłku.

Sheba Selection in Sauce i Sheba Sauce Lover to karmy z dużą ilością aromatycznego sosu. Kawałki z dodatkiem mięsa zanurzone są w sosie. Sheba Delicacy in Jelly płatki z mięsem w galaretce. Sheba Pate – karma o konsystencji musu dla łatwiejszego połykania oraz Sheba Finesse Mousse – mus dla prawdziwych smakoszy.

Opinie o karmach Sheba

Zbilansowane formuły karm wraz z pysznym ich smakiem to gwarancja satysfakcji i kota i opiekuna. Sheba dostarcza kotu białek, tłuszczy i węglowodanów. Mokra karma może być podstawą diety kota, co dodatkowo zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu.