Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota MIAMOR

Miamor - Odpowiednia karma dla kotów

Nasze twierdzenie dotyczące karmy dla kotów: odpowiednia gatunkowo karma mięsna dla kotów! Koty są z natury mięsożercami. Oprócz mięsa mięśniowego, pierwotne mięso ofiar kotów zawiera również podroby i bogate w minerały materiały mięsne, które są niezbędne dla kota.
Należy wziąć to pod uwagę przy karmieniu naszych tygrysów domowych: karma mokra czy sucha - co jest lepsze dla odpowiedniej gatunkowo diety kota?

 

Blisko natury z karmą mokrą Miamor dla kota

Dieta z karmą mokrą jest najbardziej zbliżona do naturalnych potrzeb kota. Karma mokra ma zwykle znacznie większy udział mięsa i mięsnych produktów ubocznych niż karma sucha, a ponadto zawiera od 70 do 85 procent wody. Odpowiada to mniej więcej wilgotności kocich zdobyczy, co oznacza, że ich zapotrzebowanie na płyny jest niemal pokryte nawet podczas jedzenia.

Wysokiej jakości mokra karma dla kotów, taka jak Miamor, oferuje również inne korzyści: Większość odmian jest produkowana bez węglowodanów, bez zbóż lub bez glutenu oraz bez soi i konserwantów. Wysoka zawartość mięsa jest w przypadku Miamor obowiązkowa. W ten sposób kot jest naturalnie zaopatrywany
w niezbędne witaminy, pierwiastki śladowe i niezbędne aminokwasy, takie jak tauryna i arginina.

Naprawdę dobra opieka od Miamor

W naszych recepturach zwracamy szczególną uwagę na to, aby zapewnić naszym czworonożnym przyjaciołom wszystkie pierwiastki śladowe, minerały i witaminy. Nasze karmy pełnoporcjowe są uzupełnione o ważny dla kotów aminokwas taurynę.

Miamor Feine Filets dla kota

Specjalność premium w postaci filetów we własnym soku lub w delikatnej galaretce. Ten lekki filetowy specjał dla wymagających kotów zawiera wyłącznie lekkie filetowe kawałki kurczaka lub tuńczyka. Miamor Feine Filets są delikatnie gotowane w ich własnym soku, naturalnie lub w delikatnej galaretce, co sprawia, że te delikatne kawałki są ulubieńcami wszystkich aksamitnych łapek, które preferują je szczególnie lekkie. Ale ta wysoce strawna karma jest również idealna dla kotów z nadwagą, kotów siedzących i kotów seniorów.

Miamor Pastete dla kota

Specjalna karma pełnoporcjowa o najdelikatniejszej konsystencji
Fine paté firmy Miamor ma szczególnie delikatną konsystencję i jest wykwintnym pokarmem do rozpieszczania.
Kompletna karma zawiera naturalną taurynę i wysoki bilans magnezu - może to zapobiegać tworzeniu się kamieni struwitowych.

Miamor Trinkfein - Pyszny napój dla kotów

Koty często piją bardzo mało, ponieważ wolą pokrywać swoje zapotrzebowanie na płyny z pożywienia. Jeśli jednak odpowiednia ilość płynów nie jest spożywana, koty są bardziej podatne na powstawanie kamieni moczowych (zwłaszcza jeśli są karmione wyłącznie suchą karmą). Najdrobniejsze kawałki ryb i mięsa w Miamor Trinkfein zapewniają wysoki poziom akceptacji smaku i tym samym sprzyjają przyjmowaniu płynów. Ten pyszny napój witalny jest również idealny jako przekąska między posiłkami.

1 2
MIAMOR Feine Filets Kurczak z szynką w sosie 24 x 100 g
100.08  (41.70 zł / kg)
150.24 
MIAMOR Feine Filets Kurczak z szynką w sosie 6 x 100 g
25.02  (41.70 zł / kg)
37.56 
MIAMOR Feine Filets Kurczak z szynką w sosie 12 x 100 g
50.04  (41.70 zł / kg)
75.12 
MIAMOR Cat JuniorCream krem dla kociąt 11x6x15ml
82.28  (83.11 zł / kg)
98.78 
1 2