Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Producent
Etap życia
Szybka wysyłka w 24 h
Rasa
Cena
.

Karma dla kota Kitekat

Prawidłowe żywienie kotów opiera się na dostarczaniu białek i tłuszczy zwierzęcych, witamin i minerałów. Taka zbilansowana dieta pozwala na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia kotów. Samodzielne tworzenie takich diet jest bardzo trudne i czasochłonne, trzeba posiadać sporą dawkę wiedzy o całej fizjologii kotów, aby móc robić to prawidłowo. Dlatego, aby ułatwić opiekunom zadanie Kitekat oferuje podstawowe karmy bytowe dla kotów. Niska cena i szeroka dostępność umożliwiają każdemu jej kupno.

Karmy Kitekat i opinie o nich

Kitekat posiada w ofercie karmy suche i karmy mokre dla kotów. Karmy mokre są w sosie lub w galaretce. Nawadniają one organizm i są bardziej aromatyczne niż karmy suche.

Przed podjęciem wyboru dobrze, aby zapoznać się z panującymi opiniami na temat potencjalnego żywienia swojego kota. Cena produktu jest ważna, ale najważniejsza powinna być jego jakość i tolerowanie go przez pupila. Niewłaściwe żywienie może spowodować niedobory i komplikacje zdrowotne.

Karmy Kitekat dostarczają białek, tłuszczy i węglowodanów. Składają się głównie z produktów odzwierzęcych, zbóż i ekstraktów roślinnych. Karmy Kitekat wzbogacone są o witaminy i minerały.

Kitekat oferuje karmy dla dorosłych kotów, kociąt oraz kocich seniorów. Dostępnych jest parę wariantów smakowych.

 

KITEKAT z kurczakiem / wołowiną 24x400g

*****

69.89  ZESTAW EKONOMICZNY
KITEKAT Kaczka 0.4 kg x24

*****

113.09  ZESTAW EKONOMICZNY
KITEKAT Łosoś w sosie 100 g x 24

**** *

41.60  ZESTAW EKONOMICZNY
KITEKAT Wykwintne dania 4 x 100 g x13
68.78  ZESTAW EKONOMICZNY
KITEKAT Wołowina 400 g x24
108.90  ZESTAW EKONOMICZNY
KITEKAT Kurczak 400 g x 24
134.96  4 SZTUKI GRATIS!