Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Hill's

Posiadanie kota wiąże się z wieloma dobrymi momentami, jednak, aby było tak jeszcze częściej trzeba kota odpowiednio wzmacniać poprzez dobranie smacznego i zdrowego pożywienia. Hill’s wie jak połączyć te dwie kwestie. Dlaczego jeżeli zastanawiasz się nad zmianą karmy lub wprowadzeniem nowej lepiej poobserwować tego światowej klasy lidera w produkcji karm dla kotów.

Co wyróżnia karmy Hill’s dla kotów?

Karmy Hill’s dostosowane są do szczególnych potrzeb kotów na każdym etapie życia. Dostępne są także różne smaki poprawiające aromatyczność karm i zachęcające koty do jedzenia. Hill’s dużą wagę przykłada do karm weterynaryjnych, gdzie składniki dobrane są w celu wsparcia leczenia kotów z różnymi dolegliwościami. Wśród nich można wyróżnić karmy dla rekonwalescentów, karmy dla kotów z chorobami nerek, problemami gastrycznymi czy innymi, karmy dla kastratów oraz karmy dla kotek ciężarnych. Przed podaniem takich karm musisz skonsultować się z lekarzem weterynarii, który ustali plan leczenia.

Hill’s posiada karmy bytowe w podstawowych wariantach smakowych. Karmy pełnoporcjowe dostępne są dla kotów dorosłych, dla seniorów oraz dla kociąt. Karmy suche dla kociąt są drobne i delikatne, o małych granulkach. Karma dla kotów dorosłych pomoże zadbać o sierść, zęby, prawidłową masę ciała i regularne usuwanie kul włosowych. Karma dla seniora wzmacnia jego kości i mięśnie.

Karmy Hill’s podzielone są na linie Science Plan i Prescription Diet. Science Plan są karmami bytowymi, spośród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego kota. Prescription Diet to karmy specjalistyczne o silnym działaniu.

Dla wybrednych kotów, Hill’s przygotowało karmy mokre. Można wybrać kawałki mięsa w sosie lub w galaretce, puszki z mięsem w formie mielonki. Taka różnorodność pozwala na smaczne urozmaicanie diety kota.

Opinie o  karmach Hill’s dla kotów

Przed dokonaniem wyboru najlepiej posprawdzać opinie o karmach Hill’s. Pozwoli to na ogólny pogląd panujący o tych karmach, jednak ostatecznie to i tak kot musi zaakceptować wybraną karmę.