logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Marka
Etap życia
Specjalne wymagania
Cena
.

Karma dla kota Farmina

Farmina to harmonijne połączenie natury i nauki. Dzięki badaniom, obserwacjom i wieloletniemu doświadczeniu powstały karmy dla kotów, którymi zachcesz karmić swojego pupila, a on z przyjemnością będzie je kosztował.

Jakie są karmy Farmina?

Włoskie karmy dla kotów komponowane są zgodnie z naturalnymi potrzebami żywieniowymi kotów. Mają one niski indeks glikemiczny, co wydłuża uczucie sytości i zmniejsza ryzyko wystąpienia nadmiernego tycia. Witaminy i przeciwutleniacze w karmach są naturalnego pochodzenia, mają wysoki stopień przyswajalności i są dobrze wykorzystywane przez organizm kota.

Wysokiej jakości karmy dla kotów, które zadowolą koty i zadbają o jego zdrowie i kondycję. Dostępne są karmy suche i karmy mokre dla kotów.

Jak wybrać karmę dla swojego psa Farmina?

Farmina oferuje szeroki wybór karm dla kotów. Podzielone są one na linie produktowe, dzięki czemu w łatwy sposób dobierzesz wysokiej jakości pokarm dla swojego mruczka. Farmina wie, że koty potrzebują aminokwasów zwierzęcych i tauryny, a energię czerpią głównie z tłuszczy, a następnie białek. Karmy są zbilansowane i dostosowane do tych wymagań. Możesz wybrać karmę w zależności co lubi i czego szczególnie potrzebuje Twój kot.

Linia N&D Prime oraz N&D Pumpkin są karmami bezzbożowymi, które są najlepiej trawione przez koty. N&D Pumpkin z dynią, która jest źródłem błonnika i witamin. Wersja Farmina N&D Quinoa jest z dodatkiem super pra zboża, mającego właściwości prozdrowotne. N&D Ancestral Grain posiada prazboża.

Farmina oferuje również karmy weterynaryjne. Chorowitemu kotu, który zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi, można zafundować pyszne posiłki mające minimalizować skutki choroby. Można wybrać karmy dla kotów kastrowanych, karmy na problemy z układem pokarmowym lub karmy dla kotów chorych na serce, nerki  lub zmagających się z cukrzycą czy nadwagą. Karmy weterynaryjne poddawane są restrykcyjnym badaniom. Jednak przed podaniem karm weterynaryjnych należy skonsultować się z lekarzem i po wykonaniu szczegółowych badań, można wdrożyć leczenie wspomagane odpowiednimi karmami.

Karmy N&D dostępne są w wersjach dopasowanych do potrzeb różnych faz życia. Dla kotów dorosłych należy dobrać karmę dla kotów dorosłych z odpowiadającym smaku. Karmy dla kociąt są bardziej energetyczne i delikatniejsze, natomiast karmy dla seniorów wzmacniają kości i odporność kotów w podeszłym wieku. Warto wybrać najlepszą karmę dla swojego kota, dopasowaną do jego potrzeb i wymagań.

 

1 2 3
1 2 3