Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Brit

Marka karm dla kotów ciesząca się dużą popularnością i zaufaniem. Jeśli chcesz karmić kota pewnymi i różnorodnymi karmami, wysokiej jakości, śmiało spróbuj zafundować swojemu pupilowi karmę suchą lub karmę mokrą Brit. Wszystkie one są zbilansowane i dostosowane do potrzeb kotów dorosłych, kociąt, seniorów.

1 2 3 4
BRIT Care Cat Grain-Free Sensitive 7 kg

*****

143.89  (20.56 zł / kg)
BRIT Care Cat Grain-Free Haircare 7 kg
143.89  (20.56 zł / kg)
BRIT Care Cat Grain-Free Sensitive 2 kg
60.91  (30.46 zł / kg)
BRIT Care Cat Grain-Free Large Cats 7 kg
143.89  (20.56 zł / kg)
1 2 3 4

Jakie są karmy Brit?

Nie zawierają sztucznych substancji, soi, ani GMO, dzięki czemu są lepiej trawione przez koty. Brit posiada certyfikaty i opinie bezpieczeństwa i jakości. Brit komponuje swoje karmy według zasady, że żywienie odpowiada za zdrowie i kondycję zwierząt. Dobrane składniki to głównie te odzwierzęce i mięso, warzywa, owoce i zioła. Składniki funkcjonalne dopełniają receptury i wspierają organizm kota.

Jaką karmę Brit dla kota wybrać?

Brit oferuje karmy podzielone w parę linii produktowych, z których łatwiej wybrać tę najlepszą. Linia Brit Care dostosowana jest do specjalnych potrzeb niektórych kotów. Są to karmy delikatne i o małym czynniku alergennym. Nadają się do karmienia kotów z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi i innymi zaburzeniami wchłaniania. Dostępne są karmy dla kociąt, karmy dla seniorów i karmy dla kotów dorosłych, np. odkłaczające, na nadwagę, karmy dla kastratów czy dla kotów wybrednych. W zależności od preferencji co do konsystencji karmy można wybrać karmę mokrą lub karmę suchą dla kotów.

Linia Brit Premium to karmy dla najbardziej wybrednych kotów. Karma mokra dla kota jest wyjątkowo delikatna, przygotowana na parze, z aromatycznym sosem, któremu nie oprze się żaden kot. Sucha karma posiada dużo ziół w składzie, które dopełniają smaku i zwiększają smakowitość karmy.

Marka Brit Carnilove odwzorowuje dietę kocich przodków. Zawierają one dużą ilość białka zwierzęcego, nie mają dodatku zbóż ani innym obciążających produktów. Wyjątkowe smaki odpowiadają wielu kotom – można wybierać spośród kaczki, jagnięciny, łososia, bażanta czy nawet dzika. Carnilove oferuje karmy mokra lub karmy suche dla kotów.

Wybierając karmę dla swojego kota najlepiej brać pod uwagę jego ulubione smaki, stan zdrowia i inne ważne aspekty życia. Koty dorosłe muszą dostawać inną karmę niż koty młode lub starsze. Dodatkowo koty bardzo aktywne muszą dostawać bardziej energetyczny pokarm niż koty, które wolą spanie i leżenie na kanapie.

Warto dobrać dobrą karmę dla swojego kota, gdyż może to zafundować mu długie i zdrowe życie.