Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Applaws

Applaws to marka karm ciesząca się renomą i uznawana za lidera wśród karm naturalnych. Brytyjskiej jakości karmy dla kotów są wysokiej jakości, posiadają w swoim składzie do 80% mięsa. Jeżeli zastanawiasz się czym karmić swojego kota to Applaws jest odpowiedzią. Dostępne są karmy suche i mokre dla kotów. Dopasowane do różnych potrzeb. Wyjątkowy smak i zdrowe składniki.

Żywienia kota to szeroki temat, posiadający wiele zawiłości i szczegółów. Samodzielne przygotowywanie posiłków dla kotów jest czasochłonne i wymagające dużej wiedzy na ten temat. Karmienie źle dobraną karmą spowoduje niedobory i zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu, a koty są na to bardzo wrażliwe. Już niewielkie wahania mogą doprowadzić do różnych schorzeń, dlatego najlepiej wybrać pewną i sprawdzoną markę, która będzie karmiła naszego kota zdrowo i smacznie, tak jak karmy Applaws.

Jakie są karmy Applaws dla kotów?

Dostępne są karmy suche i karmy mokre dla kotów. W zależności co woli nasz kot oraz co jest dla nasz wygodniejsze możemy wybrać rodzaj pokarmu, a także jego gramaturę. Karma sucha dla kota charakteryzuje się wysoką zawartością białka pochodzenia zwierzęcego oraz niską węglowodanów pochodzących jedynie z warzyw. Mokre karmy dla kotów to produkty w formie filetówek lub pasztetu, w 100% naturalne, podawane w sosie własnym z mięsa.

Wszystkie karmy Applaws dla kotów to produkty bezzbożowe, dopasowane do składem do potrzeb kotów.

Jaką karmę dla kota wybrać?

Na pokarm bytowy wybierz suchą karmę Applaws dla kotów. W formie urozmaicenia i nawodnienia kota zakup mokrą karmę. Jest ona tak pyszna, że będzie idealną nagrodą dla kota. Dostarcza białka i sosu.

Applaws oferuje karmy dla kotów dorosłych, dla kociąt oraz dla seniorów. Rodzaj karmy dobierz pod swojego kota i obserwuj jak z dnia na dzień pięknieje.

1 2 3
1 2 3