Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

HAPPY DOG

HAPPY DOG logo

Niemieckie karmy dla psów produkowane w małym miasteczku Wehringen w Bawarii. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają już roku 1765, a wszystko zaczęło się w XVIII wieku od młyna zbożowego na rzece Singold. W 1950 r. wprowadzono pionierską innowację: wykorzystując najnowsze technologie i odpowiednią maszynerię wyprodukowano płatki zbożowe, które po połączeniu z mięsem stanowiły pierwszą, kompletną karmę dla psów. Dzisiaj Happy Dog dostępny jest już nie tylko w Niemczech, ale m.in. w całej Europie, w niektórych krajach azjatyckich oraz Południowej Ameryce. Produkty eksportowane są do 66 krajów i obecne na 3 kontynentach.

Oferta Happy Dog

Oferta Happy Dog składa się z produktów dostosowanych pod kondycję i wiek psów. Happy Dog stworzył dwufazowy system żywienia, aby wspomagać prawidłowy rozwój zarówno u młodszych jak i starszych psów. W asortymencie można wyróżnić:
- Supreme Line - ekskluzywna
- Supreme Sensible - dla alergików
- NaturCroq Line - wyjątkowe ceny

 

 

Jakie są karmy Happy Dog dla psów?

We wszystkich produktach marki białko jest pochodzenia zwierzęcego. Brak jest roślinnych zamienników białka, barwników, konserwantów, aromatów, ani soi.

Zamysł LifePlus Concept wprowadzony do marki ma na celu naśladować i wzorować się na żywieniu dziko żyjących wilków. Składniki karmy są monitorowane, a jej receptury tworzone wraz z konsultacją u najlepszych specjalistów i lekarzy weterynarii. Producent zaopatruje się w surowce u lokalnych rolników i gwarantuje 90% strawność karmy.

Unikalny skład i sposób wytwarzania karm zapewnia zdrowie i witalność pupilowi.

 

Marka sprzeciwia się niehumanitarnemu przeprowadzaniu testów na zwierzętach.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Waga opakowania (kg)
  • 1
  • 28
OD DO
Cena
Rodzaj
HAPPY DOG NaturCroq szczeniaki 15 kg
183.90  (12.26 zł / kg)
HAPPY DOG Supreme Francja 4 kg
89.48  (22.37 zł / kg)
HAPPY DOG Flocken Vollkost 10kg
137.49  (13.75 zł / kg)
HAPPY DOG Sensible Karibik 11 kg
205.55  (18.69 zł / kg)
HAPPY DOG NaturCroq Mini Puppy 4kg
58.98  (14.75 zł / kg)