Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

HAPPY DOG

HAPPY DOG logo

Niemieckie karmy dla psów produkowane w małym miasteczku Wehringen w Bawarii. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają już roku 1765, a wszystko zaczęło się w XVIII wieku od młyna zbożowego na rzece Singold. W 1950 r. wprowadzono pionierską innowację: wykorzystując najnowsze technologie i odpowiednią maszynerię wyprodukowano płatki zbożowe, które po połączeniu z mięsem stanowiły pierwszą, kompletną karmę dla psów. Dzisiaj Happy Dog dostępny jest już nie tylko w Niemczech, ale m.in. w całej Europie, w niektórych krajach azjatyckich oraz Południowej Ameryce. Produkty eksportowane są do 66 krajów i obecne na 3 kontynentach.Oferta Happy Dog składa się z produktów dostosowanych pod kondycję i wiek psów. Happy Dog stworzył dwufazowy system żywienia, aby wspomagać prawidłowy rozwój zarówno u młodszych jak i starszych psów. W asortymencie można wyróżnić:
- Supreme Line - ekskluzywna
- Supreme Sensible - dla alergików
- NaturCroq Line - wyjątkowe ceny

 

 

We wszystkich produktach marki białko jest pochodzenia zwierzęcego. Brak jest roślinnych zamienników białka, barwników, konserwantów, aromatów, ani soi.

Zamysł LifePlus Concept wprowadzony do marki ma na celu naśladować i wzorować się na żywieniu dziko żyjących wilków. Składniki karmy są monitorowane, a jej receptury tworzone wraz z konsultacją u najlepszych specjalistów i lekarzy weterynarii. Producent zaopatruje się w surowce u lokalnych rolników i gwarantuje 90% strawność karmy.

Unikalny skład i sposób wytwarzania karm zapewnia zdrowie i witalność pupilowi.

 

Marka sprzeciwia się niehumanitarnemu przeprowadzaniu testów na zwierzętach.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
  • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 30
OD DO
Cena
HAPPY DOG puszka 800g mokra karma dla psów
Produkt chwilowo niedostępny
HAPPY DOG Mini France 4 kg + naturalne cygara z kaczką 7 szt.
116.17  ZESTAW EKONOMICZNY
127.87