Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUAEL Lampa Podwodna Waterlight Led Plus

Producent: 

AQUAEL

34172
289.98 
wysyłamy w 24 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 72 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

AQUAEL WATERLIGHT LED PLUS to lampa oświetleniowa do zbiorników wodnych, która wykorzystuje energooszczędną technologię ledową. Ma postać reflektorka z żarówką ledową z wysokowydajnymi diodami LED. Pozwala to na znaczne ograniczenie zużycia energii i zmniejszenie nagrzewania się lampy podczas pracy. Hermetyczna obudowa WATERLIGHT LED PLUS sprawia, że może być ona stosowana zarówno pod, jak i nad wodą.

Urządzenie pracuje w 12-Voltowej technologii, która gwarantuje bezpieczeństwo zarówno mieszkańcom jak i użytkownikom oczka wodnego. WATERLIGHT LED PLUS zużywa łącznie ok. 5 W energii elektrycznej i emituje światło o jasności porównywalnej z 20-Watową żarówką halogenową.

Skład zestawu:
W komplecie WATERLIGHT LED PLUS znajdują się cztery filtry barwne (żółty, zielony, niebieski i czerwony), które umożliwiające tworzenie różnorodnych efektów świetlnych w oczku wodnym lub jego otoczeniu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
AQUAEL

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.