Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

ANIMONDA Carny Wołowina, dorsz z korzeniem pietruszki 400 g

  12,11 zł
30.28 zł / kg
Produkt dostępny
family Otrzymasz +3
lub
0.2 kg
  6,70 zł
33.50 zł / kg
0.4 kg
  12,11 zł
30.28 zł / kg

O produkcie

Animonda Carny Mix Mięsny jest pełnowartościową karmą dla kota. Najwyższej jakości wyselekcjonowane składniki, wyłącznie świeże mięso oraz niepowtarzalny smak. Karma nie zawiera soi, barwników, ani wypełniaczy roślinnych.


Skład:

35% wołowina (płuca, serce, wątroba, nerki), 31% bulion, 17% kurczak (wątroba, szyja), 15% dorsz, 2% pietruszka, węglan wapnia


Analiza:
Białko  11,5%
Popiół  1,4%
Tłuszcz  5,5%
Wilgotność  79%
Błonnik  0,5%

Dane produktowe

SKU 41870
Kod produktu 46207
Marka ANIMONDA
Faza życia Dorosły
Waga opakowania 0.4 kg
Białko dominujące Wołowina
Białko (%) 11.5
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: ANIMONDA Carny Wołowina, dorsz z korzeniem pietruszki 400 g
loader
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

Ładuję...
Ulubione Konto