Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VETOSAN

VETOSAN logo

Vetosan to nowoczesne suplementy i witaminy dla psa i kota, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju, jak również utrzymania dobrego stanu zdrowia i witalności zwierzęcia.

Suplementacja preparatami Vetosan jest całkowicie bezpieczna i może być stosowana nie tylko w momencie pojawienia się niedoborów, ale także zapobiegawczo.

 

Co wyróżnia produkty Vetosan spośród innych dostępnych na rynku?

  • Wytwarzane są zgodnie ze standardami GMP (Good Manufacturing Practice - Dobra Praktyka Produkcyjna). Dzięki temu uzyskuje się najwyższą jakość materiałów użytych do produkcji danego wyrobu oraz pełną kontrolę nad pochodzeniem surowców.

  • Cechują je mocne dawki substancji leczniczych zawartych w jednej tabletce/kapsułce. Przykładowo jedna tabletka ARTHRO Plus zawiera aż: 500 mg siarczanu glukozaminy, 250 mg MSM i 200 mg siarczanu chondroityny, a jedna kapsułka PROBIO Plus aż 6 szczepów bakterii idealnych dla regeneracji mikroflory jelitowej psów i kotów.

  • Zawierają ekstrakty roślin leczniczych o udowodnionym pozytywnym działaniu na organizmy zwierząt domowych. Należą do nich: olej z krokosza, proszek słonecznika, proszek z ogórecznika (np. DERMA Plus), kiełki słodowe z pszenicy (np. IMUNO Plus), tamaryndowiec malabarski oraz ekstrakt z zielonej herbaty (DIET Plus).

  • Dzięki dodatkom celulozy trzcinowej oraz drożdży są smaczne dla zwierząt, mają wysoki współczynnik przyswajalności. Podczas spaceru albo zabawy z psem można je podawać jako nagrodę, a wiele kotów zjada je bez problemu po rozdrobnieniu i wsypaniu do miseczki.
 
 

Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji