Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TROPICAL Algin Pond 250 ml

Marka: 

TROPICAL

65065
17.39 
Kupując ten produkt otrzymasz: 4 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Preparat przeznaczony do zwalczania i ograniczania rozwoju glonów zielonych w oczkach wodnych, które w sprzyjających dla ich wzrostu warunkach mogą stanowić poważny problem.

Glony rozwijające sie masowo ograniczają i hamują wzrost roślin wyższych, doprowadzając z czasem do ich zamierania. Zaburzają one estetykę oczka wodnego oraz wpływają na pogorszenie parametrów chemicznych wody. Podwyższona twadrość wody, wysokie stężenie związków azotowych, przekarmienie oraz przewybienie sprzyjają masowemu pojawianiu się glonów.

Preparaty do oczek wodnych Tropical ułatwiają zakładanie i zapewniają pielęgnację przydomowego stawu. Dostarczają mikroelementy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ryb, oraz substancje odżywcze dla roślin wodnych, zapewniając ich wzrost i zdrowy wygląd. Środki do uzdatniania wody wodociągowej, przygotowanej do użycia w oczku wodnym zapewniają bezpieczne warunki dla mieszkańców stawu.

Substancja czynna: pentahydrat siarczanu miedzi 600 mg / 100 ml.

Sposób użycia: 25 ml / 500 l wody. Zabieg powtarzamy co 14 dni, aż do uzyskania pożądanego efektu. W przypadku silnego rozwoju i zakwitu alg należy zastosować podwójną dawkę preparatu. Uwaga! Preparatu nie należy stosować w oczkach wodnych z ikrą, wylęgiem i młodym narybkiem oraz skorupiakami. Nie stosować równocześnie z innymi preparatami do oczek wodnych.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Pojemność (ml):
250
Marka:
TROPICAL
Wielkość oczka (l):
5000
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.