Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TETRA KOI Beauty Small 10 l

Producent: 

TETRA

46815
166.14 
wysyłamy w 72 godziny
Kupując ten produkt otrzymasz: 42 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

 Tetra Koi Beauty Small
Pokarm podstawowy dla karpi koi od 10 cm długości, w formie małych, unoszących się na wodzie granulek, które zapewniają zdrowie i intensywne ubarwienie ryb.
Granulki Tetra Koi Beauty Small dostarczają karpiom koi wszelkich składników odżywczych odpowiadających za długie i zdrowe życie. Skład pokarmu dostosowany do gatunku i najwyższa jakość zapewniają idealne warunki do uzyskania intensywnego ubarwienia i zdrowia ryb. Pokarm zawiera białko odpowiadające za prawidłowy wzrost. Kluczowe składniki odżywcze o wysokiej zawartości białka, a także witaminy i kwasy tłuszczowe Omega-3 dostarczają karpiom koi energii niezbędnej dla prawidłowego wzrostu. Dodatek beta-glukanu pomaga karpiom koi w tworzeniu w młodym wieku zdrowego systemu odpornościowego, który będzie skutecznie chronił je przed chorobami. Pokarm zawiera również węglowodany (kolejne z głównych źródło energii) idealnie dobrane dla karpi koi. Jednocześnie, dodatki takie jak beta-karoten (składnik np. marchwi i batatów) sprawiają, że ubarwienie ryb jest bardziej intensywne. Wysoka jakość składników ma ogromny wpływ na optymalne wykorzystanie pokarmu. Składniki te są dobrze przyswajalne, pomagają również w utrzymaniu czystej wody dobrej jakości. Podsumowując, granulki Tetra Koi Beauty Small są zbilansowanym pokarmem podstawowym zapewniającym zdrowy rozwój karpi koi (od 10 cm długości).

Opakowanie: 10 l

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
TETRA
Waga opakowania (g):
10000

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.