Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

RAW PALEO

Raw Paleo sklep
RAW PALEO o karma, która odzwierciedla naturalną dietę psa i kota. To odważny powrót do korzeni. Wysoka zawartość mięsa, prosty i krótki skład, znane każdemu składniki, bez zbędnych dodatków – to wyróżnia markę RAW PALEO.

Karmy suche RAW PALEO dla psów to dwa warianty karm monoproteinowych – indyk oraz wołowina. W składzie na pierwszym miejscu znajduje się świeżo przygotowany i suszony indyk lub wołowina.

Psy i koty to zwierzęta mięsożerne, dlatego ich dieta powinna opierać się na produktach mięsnych i to właśnie mięso znajduje się na pierwszym miejscu w składzie karm RAW PALEO. Aż 80g indyka w 100g karmy lub 70g wołowiny w 100g karmy.

Dzięki świeżo przygotowanym składnikom karmy RAW PALEO charakteryzuje wysoka smakowitość. Odpowiednia technologia produkcji sprzyja zachowaniu wysokiej wartości odżywczej składników oraz wpływa na smakowitość oraz jakość produktu.

Karmy mokre dla psów i kotów marki RAW PALEO charakteryzują się prostym składem. Żadnych wypełniaczy, bardzo krótka lista surowców, wyjątkowa jakość. Tylko tyle i aż tyle. Czyli wszystko czego rzeczywiście potrzebują psy i koty.

Karma Raw Paleo

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 12
OD DO
Cena