Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PRODIBIO

PRODIBIO sklep internetowy fera.pl

Prodibio został założony w 1998 roku w Lyonie, jednak w 2006 roku został wykupiony i przeniesiony do Marsylii. Od tego czasu jego prestiż i rozpoznawalność znacznie się rozrosła i nadal wzrasta.
Aktualnie produkty marki można kupić na pięciu kontynentach.
W zespole Prodibio znajdują się ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem, stawiający na rozwój własny i firmy. Gwarantuje to ciągłe wprowadzanie i ulepszanie technologii. Dzięki wysokiej jakości i wyjątkowej wydajności swoich produktów marka utrzymuje, nawet największe, akwaria publiczne słodkowodne oraz morskie.

Produkty marki Prodibio

Marka projektuje, rozwija i produkuje asortyment dla akwariów słodkowodnych i morskich oraz stawów.Prodibio swoją pracę opiera na uczciwości, odpowiedzialności i przejrzystości.

Stawia na ciągłe doskonalenie i poszukiwanie doskonałości, a zasada zrónoważonego rozwoju jest priorytetowa. Ma ona na celu wzmocnienie potencjału gospodarczego firmy przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i relacje społeczne.
Firma zobowiązała się do pracy na rzecz ochrony środowiska w zakresie zmniejszenia różnych źródeł zanieczyszczeń i zużycia zasobów naturalnych, takich jak: materiały, woda i enrgia, w procesach dystrybucji i produkcji.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Cena