Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • BRIT Grain Free Veterinary Diets Gastrointestinal Low Fat 400 g tuńczyk z jagnięciną
  • MACED Sushi z kurczakiem i rybą 60 g
    8,90 zł
    148.33 zł / kg 0.06 kg
  • RINTI Filetto in Jelly Chicken&Vegetables saszetka w galaretce kurczak i warzywa 100 g
  • BRIT Grain Free Veterinary Diets Dog Gastrointestinal Low Fat 400 g
  • ROYAL CANIN Maxi Puppy 1 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 15 miesiąca życia, ras dużych
  • CALIBRA Dog Premium Line Puppy&Junior 3 kg dla szczeniąt i młodych psów
  • BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb and rice 15 kg
  • ROYAL CANIN Dog Early Renal 12 x 100 g mokra karma dla psów z chorobami nerek
  • CALIBRA Dog Life Adult Medium Breed Lamb 2,5 kg z jagnięciną dla psów średnich ras
  • JOSERA Loopies Przysmak dla psa z jagnieciną 150 g
  • CALIBRA Dog Life Senior Medium Fresh Beef 12 kg z wołowiną dla starszych psów ras średnich
  • HILL'S Prescription Diet Digestive Care i/d ActivBiome Canine Low Fat kurczak 12 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN CCN Medium Dental Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich, redukująca powstawanie kamienia nazębnego 3 kg
  • CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Chicken 2,5 kg dla szczeniąt ras dużych kurczak
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Indyka 500g
    6,90 zł
    13.80 zł / kg 0.5 kg
  • RINTI Filetto in Jelly Chicken&Poultry hearts saszetka w galaretce kurczak i serca drobiowe 100 g
  • FARMINA Vet Life Gastrointestinal Dog 2 kg karma dla psów z problemami trawiennymi
  • DOLINA NOTECI Premium Wołowina karma suszona dla psa 3 kg
  • BELCANDO Finest Grain Free Lamb XS-M 4 kg sucha karma dla psa jagnięcina
  • JOSERA Chicken with Sweet Potato Adult 3kg bezzbożowa karma dla średnich i dużych ras
  • SPECIFIC Dog CGD-M Senior Medium Breed 7 kg karma dla psów starszych ras średnich
  • ALPHA SPIRIT Pełnoporcjowa sucha karma dla psów Multiprotein 3 kg
  • JOSERA JosiDog Agilo Sport 15kg
    124,50 zł
    8.30 zł / kg 15 kg
  • JOSERA Bavaro Force Junior Adult 28/16 18 kg
    132,28 zł
    7.35 zł / kg 18 kg
  • PAKA ZWIERZAKA PEPE Duck 99% (kaczka) 400 g monoproteinowa karma
  • ALPHA SPIRIT Pełnoporcjowa karma sucha miękka dla szczeniąt 3 kg
  • MACED Strips z kurczaka i ryby 500 g
    33,87 zł
    67.74 zł / kg 0.5 kg
  • ADDVENA Moist Wołowina z Warzywami 410 g karma mokra dla psów dorosłych
  • SYTA MICHA Chef Monoprotein Jeleń z warzywami 400 g mokra karma dla psów
  • RINTI Kennerfleisch Rumen ze żwaczami 800 g
    12,96 zł
    16.20 zł / kg 0.8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Jagnięcina karma suszona dla psa 3 kg
  • ROYAL CANIN Vcn neutered adult large dog 12 kg sucha karma dla dorosłych psów ras dużych, po zabiegu sterylizacji, z tendencją do nadwagi i/lub problemami stawowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 226,62 zł Normalna cena 238,55 zł
    18.89 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 237,05 zł
  • JOSERA Meatlovers pure indyk 400g
    9,40 zł
    23.50 zł / kg 0.4 kg
  • BELCANDO Single Protein Łosoś 400 g mokra karma dla psa
  • ACANA Light & Fit Dog 2 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
  • DOLINA NOTECI Premium Pure Wołowina Z Ryżem 800g
  • ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy Junior karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy labrador retriever 3 kg
  • HILL'S Science Plan Canine Mature Adult 7+ Small & Mini z kurczakiem 6 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Kaczka z gruszką mokra karma dla psów 400 g
  • FITMIN For Life dog pate pasztet z wołowiną dla psa 400 g
  • TASTE OF THE WILD Sierra Mountain karma bezzbożowa z jagnięciną 390 g
  • BRIT Fresh duck with millet active run & work 12 kg
  • BRIT Premium By Nature Junior Medium M Chicken 3 kg
  • CALIBRA Dog Life Adult Medium Breed Lamb 12 kg dla średnich ras
  • ROYAL CANIN Maxi Adult 4kg karma sucha dla psów dorosłych, do 5 roku życia, ras dużych
  • HILL'S Prescription Diet Canine c/d Multicare Chicken 12 kg dla psów z problemami z układem moczowym
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN X-Small adult 1.5 kg
    47,45 zł
    31.63 zł / kg 1.5 kg
  • ROYAL CANIN Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua 1.5 kg

Artykuły 385-433 z 4538

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...