Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • RAW PALEO Ultra Turkey Medium&Large Puppy 2kg dla szczeniąt ras średnich i dużych indyk
  • ROYAL CANIN Maxi Adult 15 kg karma sucha dla psów dorosłych, do 5 roku życia, ras dużych
  • BRIT Pate Meat lamb 800 g pasztet z jagnięciną dla psów
  • CALIBRA Dog Life Adult Small Breed Lamb 6 kg dla małych ras
  • ROYAL CANIN Labrador retriever adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych do 5. roku życia, rasy labrador retriever
    Więcej za mniej
  • RAFI Turkey z indykiem 800 g mokra karma dla psa
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata w perliczkę z jabłkiem 400 g
  • BRIT Pate&Meat turkey 800 g pasztet z indykiem dla psa
  • PERFECT FIT Junior <1 sucha karma pełnoporcjowa dla szczeniąt małych ras bogata w kurczaka 825 g
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Kaczka z jabłkiem M 1,5 kg
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 2 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
  • JOSERA Mother and Puppy Salmon with Rice 3kg dla szczeniąt, suk w ciąży oraz suk karmiących
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Insect & Rabbit 400 g
  • JOSERA JosiDog Active 15 kg
    133,97 zł
    8.93 zł / kg 15 kg
  • FITMIN Dog Purity rice semimoist rabbit lamb 4 kg
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Gastrointestinal & Pancreas 2 kg
  • BRIT Veterinary Diets Dog Struvite 2 kg
    44,38 zł
    22.19 zł / kg 2 kg
  • SIMPLY FROM NATURE Mokra karma dla psa Kaczka z marchewką 400 g
    Tylko u nas
  • ROYAL CANIN Vet Dog Satiety Small Dog 1.5 kg sucha karma dla dorosłych psów ras małych otyłych lub z nadwagą
  • ORIJEN Puppy 2 kg dla szczeniąt
    106,38 zł
    53.19 zł / kg 2 kg
  • JOSERA SensiPlus 3kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
  • DOLINA NOTECI Premium light karma dla psów mało aktywnych 400 g
  • ROYAL CANIN Dog cardiac canine 200 g
    10,58 zł
    52.90 zł / kg 0.2 kg
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Renal 400 g
    11,97 zł
    29.93 zł / kg 0.4 kg
  • CALIBRA Dog Life Junior Large Breed Chicken 12 kg dla szczeniąt ras dużych
  • PAKA ZWIERZAKA PEPE Goat 99% (koza) 800g monoproteinowa karma
  • VET EXPERT RAW PALEO Healthy Grain Adult Lamb 10 kg z jagnięciną dla dorosłych psów
  • CALIBRA Dog Life Junior Large Fresh Beef 12 kg dla juniorów dużych ras z wołowiną
  • ACANA Highest Protein Wild Prairie Recipe 6 kg karma dla wszystkich psów
  • PAN MIĘSKO z ziołami Wołowina z królikiem M 9 kg dla ras średnich
  • BOSCH Mini Adult jagnięcina i ryż 1 kg
    29,18 zł
    29.18 zł / kg 1 kg
  • CALIBRA Dog Premium Line Adult Beef 12 kg dla wrażliwych psów
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Królik z owocami leśnymi S 9kg
  • ROYAL CANIN Hypoallergenic Puppy 3,5kg dla szczeniąt
  • ARQUIVET Original Adult Jagnięcina z ryżem 12 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Dorsz karma suszona dla psa 3 kg
  • FARMINA VET Life natural diet dog struvite 300 g
  • ROYAL CANIN Dog dental 6 kg sucha karma dla dorosłych psów narażonych na schorzenia jamy ustnej
  • CALIBRA Dog Premium Line Senior&Light 12 kg dla seniorów
  • FITMIN For Life Venison Pate 800 g pasztet z dziczyzny dla psów
  • ZOLUX Kości z szynki parmeńskiej S 3 szt. 110 g
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Żołądki Jagnięce 185g
  • ROYAL CANIN CCN Medium Dermacomfort 3 kg karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich o wrażliwej skórze
  • VET EXPERT Veterinary Diet Dog Urinary 400 g
    20,97 zł
    52.43 zł / kg 0.4 kg
  • FITMIN Dog For Life Junior Large breed 12 kg dla szczeniąt dużych i olbrzymich ras
  • BRIT CARE Sustainable Adult Large breed chicken insekt dla dorosłych psów dużych ras z kurczakiem i insektami 3 kg
  • EUKANUBA Puppy Small Medium Breeds Lamb Rice 12 kg sucha karma dla szczeniąt ras małych i średnich bogata w jagnięcinę i ryż
  • BRIT Premium By Nature Junior Medium M Chicken 1 kg

Artykuły 337-385 z 4538

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...