Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • DIVINUS Complete karma witaminy i minerały dla wybrednych psów 20 kg
  • ROYAL CANIN Vet dog/cat recovery 195 g mokra karma dla psów i kotów w okresie intensywnej terapii i po zabiegach chirurgicznych, w okresie rekonwalescencji
  • IAMS ProActive Health Adult Light in Fat for Sterilsed/Overweight dogs Chicken 12 kg
  • FITMIN dog medium light 12 kg
    170,67 zł
    14.22 zł / kg 12 kg
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Kaczka z jabłkiem M 3kg
  • RINTI Gold Chicken&Goose Mini tacka kurczak i gęś 100 g
  • RINTI MAX-I-MUM Rumen ze żwaczami 12 kg
    207,96 zł
    17.33 zł / kg 12 kg
  • BOSCH Soft Senior Kozina & Ziemniak 2,5 kg
    57,99 zł
    23.20 zł / kg 2.5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata w Dorsza z Brokułami 400g
  • BRIT Veterinary Diet Obesity Lamb&Pea karma na otyłość dla psa 400 g
  • BRIT Pate&Meat salmon 400 g pasztet z łososiem dla psa
  • JOSERA Lamb Adult Mini 3kg monobiałkowa karma dla małych psów
  • BELCANDO Junior Maxi L-XL 4 kg sucha karma dla psów ras dużych od 4 miesiąca życia
  • PEDIGREE Adult 4x400 g mokra pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów w galaretce z kurczakiem i wołowiną
  • TASTE OF THE WILD Appalachian Valley Małe Rasy 5,6 kg z jeleniem i ciecierzycą
  • ROYAL CANIN Mini Adult 12+ 3.5 kg karma sucha dla psów dojrzałych po 12 roku życia, ras małych
  • JOSERA JosiDog Family 15 kg
    202,96 zł
    13.53 zł / kg 15 kg
  • BELCANDO Finest Selection Indyk, amaranus i groszek 125 g mokra karma dla psa
  • RINTI Feinest Poultry Pure&Rice tacka drób i ryż 150 g
  • FITMIN dog maxi junior 12 kg
    173,96 zł
    14.50 zł / kg 12 kg
  • FITMIN Dog Purity rice adult fish  venison 12 kg
    332,96 zł
    27.75 zł / kg 12 kg
  • ROYAL CANIN Veterinary Gastrointestinal High Fibre pasztet 410 g pasztet dla psów z zaburzeniami trawienia
  • BRIT Veterinary Diets Dog Struvite 12 kg
    Więcej za mniej
    254,99 zł
    21.25 zł / kg 12 kg
  • HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic + Mobility 4 kg dla psów z nadwagą
  • WIEJSKA ZAGRODA Wołowina z indykiem karma dla psów chrupki L 2 kg
  • ACANA Highest Protein Grasslands Recipe 2 kg karma dla wszystkich psów
  • BRIT CARE Sustainable Senior chicken insekt dla starszych psów z kurczakiem i insektami 1 kg
  • WIEJSKA ZAGRODA Monobiałkowa Kaczka dla psów chrupki M/L 6 kg
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Gastrointestinal & Pancreas Low Fat 12 kg
  • ARION Original Sensitive Adult Medium Lamb Rice 2 kg jagnięcina, monoproteinowa karma dla psów ras średnich
  • TRIXIE Pasztet wołowy premio 110 g
    16,12 zł
    146.55 zł / kg 0.11 kg
  • JOSERA JosiDog Active 900 g
    18,99 zł
    2.11 zł / kg 9 kg
  • ACANA Singles Yorkshire Pork 6 kg wieprzowina, dla wszystkich wrażliwych psów
  • PEDIGREE Adult Vitality+ z warzywami saszetki 4x85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z wołowiną i wątróbką, marchewką i groszkiem, z kurczakiem i ziemniakami, z rybą i marchewką, z drobiem, marchewką i groszkiem w sosie
  • FARMINA N&D Pumpkin Adult Mini Chicken & pomegranate 2,5 kg sucha karma z kurczakiem dla dorosłych psów małych ras
  • ROYAL CANIN Veterinary Gastrointestinal Low Fat 420 g pasztet o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ARION Original Growth Puppy Large Salmon Rice 12 kg łosoś, monoproteinowa karma dla szczeniąt ras dużych
  • ROYAL CANIN Urinary Care karma mokra dla psów dorosłych, ochrona dolnych dróg moczowych 85 g x 12
  • DOLINA NOTECI Superfood Karma suszona z łososia 1kg
  • ARION Original Mature 7+ Senior Medium Large Chicken Rice 12 kg kurczak, monoproteinowa dla starszych psów ras średnich i dużych
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Indyk i kaczka Mini S 1,5 kg
  • EUKANUBA Senior Large Breeds Chicken 15 kg sucha karma dla starszych psów ras dużych bogata w świeżego kurczaka
  • ARION Original Sensitive Adult Medium Lamb Rice 12 kg jagnięcina, monoproteinowa karma dla psów ras średnich
  • VET EXPERT RAW PALEO Pate Adult Mini Turkey 150 g pasztet dla psów ras małych indyk
  • ARQUIVET Fresh Półwilgotna karma dla psa ryba oceaniczna 10 kg
  • ROYAL CANIN Mini Puppy / Junior 8 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych
  • BRIT Care Dog Sustainable Adult Large Breed Chicken & Insect karma dla dorosłych psów dużych ras z kurczakiem i insektami 12kg
  • TROVET Unique Protein Venison UPV dla psa i kota dziczyzna 400 g

Artykuły 289-337 z 4538

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...