Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • BOSCH Mini Senior 1 kg
    19,17 zł
    19.17 zł / kg 1 kg
  • PAN MIĘSKO Cielęcina z indykiem dla psów chrupki XS 20kg
  • BRIT Veterinary Care Dog Gluten Grain free Sterilised 2 kg
  • PAN MIĘSKO Wieprzowina z jagnięciną mokra karma dla psów 400 g
  • WOOLF Ultimate Adult Dog Lamb and Rosemary 400g wilgotna karma z jagnięciną i rozmarynem dla psów
  • RINTI Singlefleisch Chicken Pure monobiałkowa kurczak 800 g
  • IAMS For Vitality Senior Large Breed Chicken 12 kg
  • DOLINA NOTECI SuperFood Sarna i wołowina 300 g
  • BRIT Fresh fish with pumpkin adult large 12 kg
    137,87 zł
    11.49 zł / kg 12 kg
  • ROYAL CANIN CCN Mini Dental Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, redukująca powstawanie kamienia nazębnego 3 kg
  • ROYAL CANIN Dog urinary S/O moderate calorie 12 kg sucha karma o obniżonej kaloryczności dla dorosłych psów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
    Więcej za mniej
  • COMFY APPETIT PREMIUM z łososiem 400 g
    8,67 zł
    21.67 zł / kg 0.4 kg
  • HILL'S Prescription Diet Canine w/d Diabetes Care z kurczakiem 370 g w puszce
  • FARMINA N&D Ocean Dog Puppy Mini cod, pumpkin & cantaloupe melon 2.5 kg dorsz, dynia i melon dla szczeniąt i suk w ciąży
  • ROYAL CANIN VHN Neutered Adult Medium Dog 9kg dla dorosłych psów ras średnich, po zabiegu sterylizacji, z tendencją do nadwagi i/lub wrażliwą skórą
  • BRIT Premium by Nature 800 g wołowina i podroby dla psa
  • RAW PALEO Pork Lamb Puppy 400g karma mokra wieprzowina z jagnięciną dla szczeniąt
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dziczyznę 400g
    6,55 zł
    16.38 zł / kg 0.4 kg
  • PEDIGREE Adult saszetka 100 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów, z kurczakiem i warzywami, w sosie
  • FITMIN dog maxi light 12 kg
    170,67 zł
    14.22 zł / kg 12 kg
  • KUCHNIA SZEFA Sarna Monoproteinowa karma dla psów wszystkich ras 400 g
  • RINTI MAX-I-MUM Junior Chicken z kurczakiem dla szczeniąt 12 kg
  • ROYAL CANIN Medium Puppy 1 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 12 miesiąca, ras średnich
  • BRIT Sausage turkey 800 g
    11,10 zł
    13.87 zł / kg 0.8 kg
  • FARMINA Vet Life Renal Dog 2 kg karma dla psa z chorobami nerek
  • BRIT Veterinary Diets Dog Hepatic 2 kg
    46,76 zł
    23.38 zł / kg 2 kg
  • WOOLF Ultimate Adult Dog Turkey and Thyme 400g wilgotna karma z indykiem i tymiankiem dla psa
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Schab ze śliwką (pork&plum) 400 g
  • VERSELE-LAGA Happy Life Adult Essential 20 kg karma dla psów z kurczakiem
  • VET EXPERT RAW PALEO Pate Puppy Mini Beef 150 g pasztet dla szczeniąt wołowina
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Gęś Z Ziemniakami 400g
  • BELCANDO Puppy Gravy 1 kg sucha karma dla szczeniąt do 4 miesiąca życia
  • BRIT Care Sustainable Junior Large Breed z kurczakiem i insektami 3 kg
  • BRIT Mono Protein Lamb 400 g monoproteinowa karma jagnięcina
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Wołowina z marchewką M 1,5kg
  • PRIMAL SPIRIT Wild Waters miękka karma dla psa ryba 12 kg
  • FITMIN Dog For Life Adult Large breed 12 kg dla psów dużych i olbrzymich ras
  • CALIBRA Dog Verve GF Adult Medium&Large Salmon&Herring 12 kg dla średnich i dużych ras
  • BELCANDO Finest Croc XS-M 1 kg sucha karma dla wybrednych psów małych i średnich ras
  • VET EXPERT Raw Paleo Wieprzowina/Pork Adult Can 400g
  • BOSCH Adult łosoś i ziemniaki 15 kg
    149,74 zł
    9.98 zł / kg 15 kg
  • FARMINA N&D Ancestral Grain Dog Lamb & Blueberry Puppy Mini 2.5 kg jagnięcina i jagody, karma dla szczeniąt małych ras
  • ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy Junior 12 kg karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy golden retriever
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 214,08 zł Normalna cena 218,45 zł
    17.84 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,06 zł
  • ROYAL CANIN Renal Special Canine 410 g karma mokra dla psów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • TRIXIE Dropsy mleczne 350 g
    20,20 zł
    57.71 zł / kg 0.35 kg
  • MACED Suszone rybki z kurczakiem 500 g
    36,77 zł
    73.54 zł / kg 0.5 kg
  • CALIBRA Dog Verve GF Adult Pork&Venison 400 g bezzbożowa mokra karma z wieprzowiną i dziczyzną dla psów
  • PEDIGREE Junior 2,6 kg z drobiem i warzywami sucha karma pełnoporcjowa dla dorastających psów dużych i średnich ras

Artykuły 97-145 z 4538

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...