Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • WIEJSKA ZAGRODA Wołowina z indykiem chrupki L 9 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Pure wild boar 800 g z dzikiem
  • FARMINA Vet Life Oxalate Dog 2 kg karma dla psa z problemami z nerkami i układem moczowym
  • HILL'S Prescription Diet Canine i/d Low Fat Digestive Care Stew z kurczakiem i warzywami 354 g w puszce
  • COUNTRY&NATURE Bezzbożowa mokra karma indyk z brokułami 410 g
  • ROYAL CANIN Pomeranian Adult 500 g karma sucha dla psów dorosłych rasy szpic miniaturowy
  • ROYAL CANIN Dog renal 7 kg sucha karma dla psów z przewlekłą lub ostrą niewydolnością nerek
  • RINTI Kennerfleisch Lamb jagnięcina 400 g
    6,36 zł
    15.90 zł / kg 0.4 kg
  • ACANA Prairie Poultry 2 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
  • BRIT Premium By Nature Sport Chicken 15 kg
    125,55 zł
    8.37 zł / kg 15 kg
  • ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic 2 kg sucha karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
  • BOSCH Soft mini perliczka i bataty 2,5 kg
    104,89 zł
    41.96 zł / kg 2.5 kg
  • RINTI Canine Mobility beef 400 g wołowina
    9,13 zł
    22.83 zł / kg 0.4 kg
  • BELCANDO Mastercraft Topping Wołowina z Marchewką 100 g
  • COUNTRY NATURE Turkey with Vegetables Recipe 2 kg indyk z warzywami dla psów wszystkich ras
  • BOSCH Adult łosoś i ziemniaki 1 kg
    14,69 zł
    14.69 zł / kg 1 kg
  • BOSCH Soft mini przepiórka i ziemniak 2,5 kg
    153,65 zł
    61.46 zł / kg 2.5 kg
  • HILL'S Science Plan Adult Medium breed sucha karma z kurczakiem 14 kg
    Więcej za mniej
  • WOOLF Ultimate Adult Dog Deer and Blueberries 400g wilgotna karma z jeleniną i jagodami dla psów
  • DOLINA NOTECI Superfood Danie z gęsi karma suszona 1 kg
  • BELCANDO Adult Grain Free Ocean M-XL 1 kg sucha karma dla psa
  • VET EXPERT Raw Paleo Dorsz/Cod Puppy Can 400g
    15,13 zł
    37.83 zł / kg 0.4 kg
  • BRIT Pate&Meat turkey 400 g pasztet z indykiem dla psa
  • RINTI Canine Recovery beef 400 g wołowina
    8,13 zł
    20.33 zł / kg 0.4 kg
  • RAFI Karma z szynką i żołądkiem wołowym, borówką i żurawiną 400g
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Indyk z maliną M 3kg
  • ORIJEN Small Breed Puppy 1,8 kg dla szczeniąt małych ras
  • ARION Premium Adult Lamb&Rice 10 kg
    116,24 zł
    11.62 zł / kg 10 kg
  • BELCANDO Baseline Joker Grain Free 4 kg
    68,84 zł
    17.21 zł / kg 4 kg
  • BRIT Veterinary Diets Dog Gastointestinal 2 kg
  • ENCORE Dog Chicken Selection in Jelly Multipak 5x100 g mix smaków z kurczakiem w galaretce
  • SYTA MICHA Chef Monoprotein Jagnięcina z warzywami 400 g mokra karma dla psów
  • HILL'S Science Plan Canine Puppy Chicken 370 g dla szczeniąt
  • MACED Psiakość Kostki wapienne z kurczakiem 500 g
  • JOSERA Meatlovers pure wołowina 800g
    18,90 zł
    23.62 zł / kg 0.8 kg
  • EUKANUBA Life Care Senior Rich in Turkey 400 g pasztet dla psów starszych bogaty w indyka i marchewkę
  • ARION Grain Free Adult All Breeds Salmon&Potato 12 kg
  • GREEN PETFOOD InsectDog with Salmon High Protein 900g z białkiem owadów i łososiem dla aktywnych psów
  • GREEN PETFOOD InsectDog Mini 900g bezzbożowa karma z białkiem owadów dla małych psów
  • APPLAWS Large Breed Chicken Karma dla psów ras dużych z kurczakiem 7.5 kg
  • WOOLF Ultimate Soft Adult Dog Turkey 1 kg bezzbożowa półwilgotna karma z indykiem dla psów
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Canine OM Obesity Management 3 kg dla psów do redukcji nadmiernej masy ciała
  • ACANA Highest Protein Wild Prairie Recipe 2 kg karma dla wszystkich psów
  • ROYAL CANIN Dog urinary S/O small 8 kg sucha karma dla dorosłych psów ras małych, ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
    Więcej za mniej
  • PEDIGREE Junior Wybór Smaków z ryżem saszetki 40x100 g mokra karma pełnoporcjowa dla szczeniąt kawałki z mieszanką wołowiny i wątróbki i ryżem, z kurczakiem i ryżem, z mieszanką jagnięciny i wątróbki i ryżem, z drobiem i ryżem w galaretce
  • ROYAL CANIN Veterinary Anallergenic Small Dog 1,5kg dla psów ras małych z alergią
  • BRIT CARE Dog Grain-Free Adult large breed salmon z łososiem dla dorosłych psów dużych ras 1kg
  • RAW PALEO Ultra Turkey Medium&Large Adult 2kg dla psów dorosłych ras średnich i dużych indyk

Artykuły 865-913 z 4522

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...