Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 18 kg
    108,24 zł
    6.01 zł / kg 18 kg
  • COMFY APPETIT MONO Monoproteinowa karma z kaczką 400 g
  • JOSERA High Protein Adult Chicken 900g wysokoenergetyczna karma dla psów sportowych
  • CESAR Natural Goodness w terynie 400g bogata w kurczaka z dodatkiem słodkich ziemniaków, groszku i żurawiny
  • BRIT Veterinary Diets Dog Renal 2 kg
    56,13 zł
    28.07 zł / kg 2 kg
  • PAN MIĘSKO Indyk z łososiem mokra karma dla kociąt 400 g
  • ROYAL CANIN Renal Select Canine 2 kg sucha karma dla psów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • BRIT CARE Dog Sustainable Sensitive fish insekt dla dorosłych psów z rybami i insektami 3 kg
  • ROYAL CANIN French Bulldog Puppy Junior 3 kg karma sucha dla szczeniąt do 12 miesiąca, rasy bulldog francuski
  • BOSCH Junior jagnięcina z ryżem 15 kg
    168,57 zł
    11.24 zł / kg 15 kg
  • FARMINA VET Life natural diet dog gastrointestinial 300 g
  • BOSCH Adult drób i proso 1 kg
    13,84 zł
    13.84 zł / kg 1 kg
  • RAFI Karma sucha dla psa z kaczką 10kg
    143,96 zł
    14.40 zł / kg 10 kg
  • CALIBRA Dog Life Adult Small Breed Chicken 6 kg dla psów ras małych
  • VERSELE-LAGA Opti Life Adult Digestion Mini dla ras małych z wrażliwym układem pokarmowym 7,5 kg
  • ROYAL CANIN Jack russell terrier puppy junior 3 kg sucha karma dla szczeniąt do 10 miesiąca, rasy jack russel terrier
  • ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult 3 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy sznaucer miniaturowy
  • ORIJEN Small Breed Dog 4,5 kg dla psów małych ras w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • TASTE OF THE WILD Pacific Stream karma bezzbożowa z rybą 390 g
  • HILL'S Prescription Diet Metabolic Mini Weight loss and Maintenance 1 kg dla psów ras miniaturowych z nadwagą
  • ACANA Puppy Recipe 2 kg kurczak, dla szczeniąt wszystkich ras
  • FARMINA VET Life natural diet dog renal 300 g
    16,64 zł
    55.47 zł / kg 0.3 kg
  • COMFY APPETIT PREMIUM z wołowiną 400 g
    8,19 zł
    20.47 zł / kg 0.4 kg
  • FARMINA N&D Prime Dog Chicken & pomegranate adult mini 7 kg kurczak i granat, bezzbożowa karma dla psów ras małych
  • ROYAL CANIN CCN Mini Dermacomfort karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień 1 kg
  • RINTI Kennerfleisch Game dziczyzna 400 g
    7,33 zł
    18.33 zł / kg 0.4 kg
  • ENCORE Dog Chicken Breast with Beef in Gravy pierś z kurczaka z wołowiną w sosie 156 g
  • BRIT Veterinary Diet Grain Free Gastrointestinal low fat 200 g tuńczyk z jagnięciną dla psa na wrażliwy układ pokarmowy i skłonności do otyłości
  • WIEJSKA ZAGRODA Leśne smaki Jeleń z wieprzowiną mokra karma dla psów 800 g
  • ORIJEN Senior Dog 2 kg dla starszych psów wszystkich ras
  • BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed z jagnięciną 1 kg
  • BRIT Care Hypoallergenic Adult Large Breed z jagnięciną 12 kg
  • FARMINA Vet Life Dog Cardiac 10 kg  karma dla psów z problemami z sercem
  • CARNILOVE Dog Paté Salmon with Blueberries Puppies 300g mokra karma dla szczeniąt Łosoś z jagodami
  • FARMINA N&D Boar & Apple Adult Mini 800 g karma dla psów małych ras
  • ORIJEN Fit and Trim Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras z nadwagą
  • ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 8 kg karma sucha dla psów starszych od 8 do 12 roku życia, ras małych
  • PAKA ZWIERZAKA PEPE Wild Boar 99% (dziczyzna) 800 g monoproteinowa karma
  • EUKANUBA Adult Breeds Specific German Shepherd Chicken 12 kg
  • JOSERA Mini Adult Chicken and Rice 900g bezglutenowa karma dla psów małych ras
  • BRIT Premium by nature adult extra large XL Chicken 3 kg
  • CHAMPER Bones Joints Łosoś monobiałkowa karma dla psa 400 g
  • BELCANDO Puppy Gravy 4 kg sucha karma dla szczeniąt do 4 miesiąca życia
  • EUKANUBA Puppy Small Breeds Chicken 3 kg sucha karma dla szczeniąt małych ras bogata w świeżego kurczaka
  • PRIMAL SPIRIT Iberian Mediterranean Farm mokra karma dla psa 400 g
  • CALIBRA Dog Premium Line Energy 12 kg
    147,44 zł
    12.29 zł / kg 12 kg
  • FARMINA N&D Prime Puppy chicken & pomegranate 285 g mokra karma dla szczeniąt
  • EUKANUBA Grain Free Senior Small Medium Ocean Fish 12 kg bezzbóżowa karma dla starszych psów małych i średnich ras z rybą

Artykuły 817-865 z 4524

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...