Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa

Karma dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 8 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 263,28 zł Normalna cena 292,53 zł
    32.91 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,58 zł
  • MACED Strips z piersi kurczaka 500 g
    32,90 zł
    65.80 zł / kg 0.5 kg
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Królik z owocami leśnymi S 3kg
  • BELCANDO Baseline Indyk 800g
    15,32 zł
    19.15 zł / kg 0.8 kg
  • FARMINA N&D Pumpkin Dog lamb&pumpkin&blueberry mini 140 g jagnięcina, dynia i jagoda, mokra karma dla psa
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Indyk z maliną M 9 kg
  • CALIBRA Dog Life Adult Wild boar with Cranberries 400 g z mięsem z dzika i żurawiną
  • COUNTRY&NATURE Bezzbożowa mokra karma dziczyzna z żurawiną 850 g
  • ROYAL CANIN Dog urinary S/O small 1.5 kg sucha karma dla dorosłych psów ras małych, ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • FARMINA N&D Ancestral Grain dog Adult Medium & Maxi Chicken & pomegranate 12 kg kurczak i granat, sucha karma dla psów ras dużych i średnich
  • WIEJSKA ZAGRODA Leśne smaki Dzik z wołowiną mokra karma dla psów 800 g
  • BRIT Fresh turkey with pea light fit & slim 12 kg
  • ROYAL CANIN Pomeranian Adult 1.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy szpic miniaturowy
  • BELCANDO Mastercraft Fresh salmon Świeży łosoś 500 g
  • PEDIGREE Adult Wybór Smaków z warzywami saszetki 40x100 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów, z mieszanką wołowiny i jagnięciny, z mieszanką wołowiny i wątróbki, z kurczakiem, z indykiem, w sosie
  • MACED Strips z kurczaka i ryby 60 g
    6,12 zł
    102.00 zł / kg 0.06 kg
  • EUKANUBA Life Care Adult Rich in Turkey 400 g pasztet dla psów bogaty w indyka i marchewkę
  • BRIT Premium By Nature Adult Small S Chicken 8 kg
  • RINTI Sensible Indyk z ziemniakami 800g
    14,18 zł
    17.72 zł / kg 0.8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium małe rasy z bażantem, dynią i makaronem 185 g
  • DIVINUS Puppy karma dla szczeniąt 20 kg
    132,51 zł
    6.63 zł / kg 20 kg
  • ROYAL CANIN Urinary S/O Ageing +7 12 x 85 g
    53,19 zł
    52.15 zł / kg 1.02 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w serca z indyka 400 g
  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 1,5 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi
  • VET EXPERT Veterinary Diet Dog Intestinal 400 g mokra karma dla psów z problemami trawiennymi
  • ROYAL CANIN Medium Adult 4kg karma sucha dla psów dorosłych, ras średnich
  • CIBAU Adult Maxi dla dojrzałych psów wielkich ras 12 kg
  • PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Canine CC Cardiocare 3 kg dla psów wymagających wsparcia funkcji serca
  • RINTI Gold Poultry hearts Mini Serca drobiowe dla psów ras małych 185 g
  • IAMS ProActive Health Adult Large Breed Chicken 12 kg
  • BRIT Care Dog Sustainable Senior Chicken & Insect dla starszych psów z kurczakiem i insektami 12kg
  • RAFI karma mokra z dziczyzną, borówką i żurawiną dla psa 500 g
  • PAKA ZWIERZAKA Seventh Heaven Karma sucha Łosoś z rybami bałtyckimi M 3kg
  • DOLINA NOTECI Pure Kurczak z ryżem 800 g
    14,90 zł
    18.63 zł / kg 0.8 kg
  • PEDIGREE Adult Wybór Smaków saszetki 4x100 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów, z mieszanką wołowiny i wątróbki, z drobiem, w galaretce
  • VERSELE-LAGA Opti Life Puppy Mini dla szczeniąt ras małych i miniaturowych Drób 2,5 kg
  • PAN MIĘSKO Cielęcina z indykiem dla psów chrupki XS 9kg
  • HILL'S Prescription Diet Canine k/d Kidney Care 350g karma mokra dla psów wspomagająca pracę nerek
  • CHAMPER Coat Skin Łosoś monobiałkowa karma dla psa 400 g
  • FITMIN dog maxi puppy 12 kg dla szczeniąt ras dużych
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Gastrointestinal 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Pure Kaczka 800g
    14,40 zł
    18.00 zł / kg 0.8 kg
  • JOSERA Meatlovers Menu Kurczak z marchewką 400 g
  • BRIT Premium By Nature Junior Small S Chicken 8 kg
  • BELCANDO Junior Maxi L-XL 1 kg sucha karma dla psów ras dużych od 4 miesiąca życia
  • FARMINA N&D Oceean Dog Puppy Codfish, pumpkin 285 g dorsz i dynia dla szczeniąt
  • EUKANUBA Senior Small Medium Breeds Lamb Rice 12 kg sucha karma dla starszych psów małych i średnich ras bogata w jagnięcinę i ryż
  • CALIBRA Veterinary Diet Dog Hepatic 400 g
    12,10 zł
    30.25 zł / kg 0.4 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Kurczaka 500g
    6,90 zł
    13.80 zł / kg 0.5 kg

Artykuły 529-577 z 4533

Pytania i odpowiedzi

Kim jesteśmy? chevron-down
Jesteśmy sklepem zoologicznym online, stworzonym z pasji i miłości do zwierząt. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu pupilowi wszystkiego, co najlepsze. Co nas wyróżnia? Ogromny wybór produktówW naszej ofercie znajdziesz ponad 13 000 produktów dla zwierząt – od karm i smakołyków, po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Gwarancja świeżościSucha karma dla psów i kotów trafia do nas prosto z fabryki. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Ekspresowa dostawaRozumiemy, że nikt nie lubi czekać. Dlatego zamówienia wysyłamy nawet w ciągu 24 godzin od ich złożenia. Fachowe doradztwoNasz zespół Doradców to pasjonaci, którzy chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze produkty i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Jako firma społecznie odpowiedzialna, wspieramy również organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że możemy pomagać w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego miejsca do spania i opieki weterynaryjnej. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Przeczytaj stronę O firmie.
Gdzie mogę znaleźć artykuły i porady na temat zwierzaków? chevron-down
Oczywiście! Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad pupilami. Wszystkie artykuły, poradniki i ciekawostki ze świata zwierząt publikujemy regularnie na naszym firmowym blogu. To idealne miejsce, by dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu, zdrowiu, pielęgnacji i wychowaniu Twojego zwierzaka. Zapraszamy do lektury: Przejdź na naszego bloga.
Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...