Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Royal Canin

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ROYAL CANIN VHN CAT Urinary Moderate Calorie 9 kg  karma sucha dla kotów dorosłych, z tendencją do nadwagi, rozpuszczanie i zapobieganie powstawania kamieni struwitowych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 286,31 zł Normalna cena 292,15 zł
    31.81 zł / kg 9 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 288,90 zł
  • ROYAL CANIN VHN DOG Gastrointestinal Loaf 400 g karma mokra, pasztet, ograniczenie zaburzeń wchłaniania jelitowego
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal puszka 6 x 400 g karma mokra dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    88,02 zł
    36.68 zł / kg 2.4 kg
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal 12 x 400 g karma mokra dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    156,84 zł
    32.68 zł / kg 4.8 kg
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal 24x400 g karma mokra dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal 48x400 g karma mokra dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Giant Junior 15 kg karma sucha dla szczeniąt od 8 do 18/24 miesiąca życia, ras olbrzymich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 246,44 zł Normalna cena 273,82 zł
    16.43 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 219,26 zł
  • ROYAL CANIN Giant Junior 30 kg (2 x 15 kg) karma sucha dla szczeniąt od 8 do 18/24 miesiąca życia, ras olbrzymich
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    540,18 zł
    18.01 zł / kg 30 kg
  • ROYAL CANIN Mini Adult 8kg karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
  • ROYAL CANIN Mini Adult 2x8kg karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    318,68 zł
  • ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 8 miesiąca życia, ras olbrzymich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 238,79 zł Normalna cena 265,32 zł
    15.92 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,46 zł
  • ROYAL CANIN Giant Puppy 30 kg (2 x 15 kg) karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 8 miesiąca życia, ras olbrzymich
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    521,78 zł
    17.39 zł / kg 30 kg
  • ROYAL CANIN Renal Feline Fish 12 x 85 g karma mokra dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • ROYAL CANIN Renal Feline Fish 24 x 85 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    127,38 zł
    62.44 zł / kg 2.04 kg
  • ROYAL CANIN Renal Feline Fish 12 x 85 g + Beef 12 x 85 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    127,29 zł
    62.40 zł / kg 2.04 kg
  • ROYAL CANIN Renal Feline Fish 48 x 85 g karma mokra dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    243,72 zł
    59.74 zł / kg 4.08 kg
  • ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 12x85 g
    65,70 zł
    59.73 zł / kg 1.1 kg
  • ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 24x85 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    119,06 zł
    58.36 zł / kg 2.04 kg
  • ROYAL CANIN Cat Gastro Intestinal 48x85 g
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    225,80 zł
    55.34 zł / kg 4.08 kg
  • ROYAL CANIN Dog Gastro Intestinal 2 kg sucha karma dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Hepatic 12 kg sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeniami wątroby
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 315,98 zł Normalna cena 351,09 zł
    26.33 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 307,96 zł
  • ROYAL CANIN Hepatic 2 x 12 kg sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeniami wątroby
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    707,54 zł
    29.48 zł / kg 24 kg
  • ROYAL CANIN Dog Gastro Intestinal 7.5 kg sucha karma dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Maxi Adult 5+ 15 kg karma sucha dla psów starszych, od 5 do 8 roku życia, ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 246,89 zł Normalna cena 259,88 zł
    16.46 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 217,76 zł
  • ROYAL CANIN Maxi Adult 5+ 30 kg (2 x 15 kg) karma sucha dla psów starszych, od 5 do 8 roku życia, ras dużych
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    526,96 zł
    17.57 zł / kg 30 kg
  • ROYAL CANIN Renal Feline wołowina 12 x 85 g karma mokra dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
  • ROYAL CANIN Renal Feline wołowina 24 x 85 g karma mokra dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    127,20 zł
    62.35 zł / kg 2.04 kg
  • ROYAL CANIN Renal Feline wołowina 48 x 85 g karma mokra dla kotów z przewlekłą niewydolnością nerek
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    243,40 zł
    59.66 zł / kg 4.08 kg
  • ROYAL CANIN Veterinary Diet Feline Urinary S/O 85 g x 12 szt. mokra karma dla dorosłych kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • ROYAL CANIN Feline Urinary S/O 85 g x 24 mokra karma dla dorosłych kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    119,08 zł
    58.37 zł / kg 2.04 kg
  • ROYAL CANIN Veterinary Diet Feline Urinary S/O 85 g x 48 mokra karma dla dorosłych kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • ROYAL CANIN Digestive Care 10 kg karma sucha dla kotów dorosłych wspierająca prawidłowe trawienie
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Digestive Care 20 kg (2 X 10 kg) karma sucha dla kotów dorosłych wspierająca prawidłowe trawienie
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    661,46 zł
    33.07 zł / kg 20 kg
  • ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 400 g mokra karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
  • ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 6 x 400 g mokra karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    99,12 zł
    41.30 zł / kg 2.4 kg
  • ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 12 x 400 g mokra karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    188,04 zł
    39.18 zł / kg 4.8 kg
  • ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 186,30 zł Normalna cena 196,10 zł
    23.29 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 176,80 zł
  • ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych 8 kg
  • ROYAL CANIN Dog satiety support weight management 12 kg sucha karma dietetyczna dla psów z nadwagą lub otyłych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 295,94 zł Normalna cena 311,52 zł
    24.66 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 293,46 zł
  • ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o wrażliwym przewodzie pokarmowym 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 183,49 zł Normalna cena 203,88 zł
    22.94 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,80 zł
  • ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o wrażliwym przewodzie pokarmowym 16 kg (2 x 8 kg)
  • ROYAL CANIN Labrador retriever adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych do 5. roku życia, rasy labrador retriever
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Labrador retriever adult 24 kg (2 x 12 kg) karma sucha dla psów dorosłych do 5. roku życia, rasy labrador retriever
  • ROYAL CANIN VET Dog Gastro Intestinal sucha karma dla psów na zaburzenia żołądkowo-jelitowe 15 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 292,00 zł Normalna cena 297,96 zł
    19.47 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 304,79 zł
  • ROYAL CANIN German Shepherd Puppy karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy owczarek niemiecki 12 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 224,55 zł Normalna cena 249,50 zł
    18.71 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 235,06 zł
  • ROYAL CANIN German Shepherd Puppy karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy owczarek niemiecki 24 kg (2 x 12 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    487,54 zł
    20.31 zł / kg 24 kg

Artykuły 49-96 z 1180

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...