Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota

Karma dla kota

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Expert Neutered satiety balance 1.5 kg sucha karma dla dorosłych kotów, sterylizowanych z tendencją do nadwagi, od momentu kastracji/sterylizacji do 7 roku życia
  • APPLAWS Cat Adult Tuna with Cheese in Broth tuńczyk z serem w bulionie 156 g
  • BRIT Veterinary Diet Struvite Turkey&Pea dla kota na schorzenia dróg moczowych 200 g
  • BRIT Care Cat Grain-Free Large Cats 2 kg
    59,05 zł
    29.53 zł / kg 2 kg
  • MIAMOR Ragout Royale in Jelly Beef Kitten saszetka w galaretce wołowina dla kociąt 100 g
  • FITMIN Cat For Life Castrate Beef 8 kg dla kastrowanego kota z wołowiną
  • PERFECT FIT Adult 1+ Bogata w kurczaka 7 kg sucha karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów
  • BRIT Care Cat Grain-Free Sterlized Weight Control 0,4 kg
  • KATTOVIT Feline Diet Urinary Kurczak 185 g
    5,86 zł
    31.68 zł / kg 0.185 kg
  • WHISKAS Adult saszetka 4x85 g Zestawy Klasyczne mokra karma dla kotów w galaretce kawałki z wołowiną i drobiem, jagnięciną i kaczką
  • BRIT Cat Premium by Nature Indoor chicken 300 g
  • ROYAL CANIN Cat Sensitivity kurczak i ryż 85 g x 12 szt. karma mokra dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • SHEBA Nature’s Collection tacka 85 g mokra karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów kawałki z kurczakiem w sosie
  • FARMINA N&D Quinoa Cat Skin&Coat Herring 5 kg karma dla dorosłych kotów ze śledziem, na poprawę stanu sierści
    Więcej za mniej
  • GUSSTO Fresh Salmon 85 g świeży łosoś, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • BRIT Care Cat Grain-Free Haircare 2 kg
    42,06 zł
    21.03 zł / kg 2 kg
  • ENCORE Cat Chicken Breast in Broth pierś z kurczaka w bulionie 70 g
  • ORIJEN Guardian 8 Cat 4,5 kg dla kotów dorosłych wszystkich ras
    Więcej za mniej
  • GUSSTO Fresh Beef 200 g świeża wołowina, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • BRIT Grain Free Veterinary Care Cat Sterilised Salmon Pea 2 kg
  • MIAMOR Pastete Tuna 85g pasztet z tuńczykiem
    5,82 zł
    68.47 zł / kg 0.085 kg
  • VERSELE-LAGA Lara Adult Salmon 900 g karma dla kotów z łososiem
  • FARMINA N&D low grain chicken & pomegrante adult cat 1.5 kg kurczak i granat sucha karma dla kota
  • ROYAL CANIN Veterinary Cat Hypoallergenic 0,4 kg sucha karma dla dorosłych kotów wykazujących niepożądane reakcje na pokarm
  • EUKANUBA Cat Adult All Breeds Top Condition Chicken & Liver 2 kg
  • ENCORE Cat Ocean Fish in Broth ryby oceaniczne w bulionie 70 g
  • FARMINA N&D Prime lamb & blueberry adult cat 300g jagnięcina i jagoda, bezbożowa karma dla kota
  • PAN MIĘSKO Kurczak z królikiem dla kociąt chrupki XS 400 g
  • APPLAWS Cat Adult Ocean Fish in Broth ryba oceaniczna w bulionie 156 g
  • WIEJSKA ZAGRODA Przepiórka Monobiałkowa mokra karma dla kotów 400 g
  • ROYAL CANIN Light Weight Care 12 x 85 g w sosie
    75,29 zł
    73.81 zł / kg 1.02 kg
  • SANABELLE Adult Struś 400 g dla dorosłych kotów
  • ROYAL CANIN Exigent Fussy 2 kg karma sucha dla kotów wybrednych
  • VET EXPERT Raw Paleo Kitten Turkey Chicken dla kociąt indyk, kurczak 250 g
  • GUSSTO Fresh Lamb 200 g świeża jagnięcina, monoproteinowa mokra karma dla kotów
  • JOSERA Kitten GrainFree 2 kg bezzbożowa karma dla kociąt
  • WHISKAS Junior 1,4 kg  sucha karma pełnoporcjowa dla kociąt  z pysznym kurczakiem
  • JOSERA Multipack Pate 6x85 g mix smaków pasztetu dla kotów
  • MIAMOR Pastete Poultry hearts 85g pasztet z sercami drobiowymi
  • MIAMOR Feine Beute Salmon z łososiem 185g
    4,88 zł
    26.38 zł / kg 0.185 kg
  • BRIT Cat Premium by Nature Adult chicken 8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata w indyka karma dla kociąt 185 g
  • FARMINA N&D Prime Kitten Chicken & pomegranate 5 kg karma dla kociąt z kurczakiem
  • ROYAL CANIN Veterinary Diet Feline Urinary S/O Moderate Calorie 12x85 g karma mokra, o zmniejszonej kaloryczności, dla kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • ZIWIPEAK Cat Mackerel&Lamb Makrela i jagnięcina 85 g
  • LEONARDO Fresh Beef & Poultry 4 kg
    204,28 zł
    51.07 zł / kg 4 kg
  • MIAMOR Feine Filets Naturell Tuna&Crab 80g tuńczyk i krab w sosie własnym
  • SANABELLE Sensitive Jagnięcina 400 g dla kotów o wrażliwym przewodzie pokarmowym

Artykuły 673-721 z 3247

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...