Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Marka
Etap życia
Specjalne wymagania
Cena
.

Karma dla psa Rinti

Rinti jest bogate w naturalne kawałki mięsa, uzupełnione o witaminy i minerały w zrównoważonych proporcjach we wszystkich karmach pełnoporcjowych. Rinti jest w większości odmian produkowana bez węglowodanów, jest bezzbożowa lub bezglutenowa i ma wysoką zawartość mięsa. Jeśli w składzie znajdują się zboża (np. ryż w Rinti Sensible Chicken & Rice), jest to wyraźnie zaznaczone w deklaracji.


Co sprawia, że karma dla psów Rinti jest najlepszym wyborem?

Naturalna żywność

Pies z natury jest mięsożercą, pies nie potrzebuje zbóż. Pies nie potrzebuje węglowodanów jako źródła energii, ponieważ tłuszcze i białka zawarte w mięsie dostarczają psu potrzebnych kalorii.

Najlepsze składniki

Rinti Kennerfleisch jest wykonany z prawdziwych kawałków mięsa i jest delikatnie gotowany bez soi i zbóż. Kennerfleisch jest również uzupełniony o olej lniany i błonnik pokarmowy, aby zapewnić wszechstronne odżywianie.

Naprawdę dobrze zaopatrzony

Szczególną uwagę poświęciliśmy recepturze, aby zapewnić naszym czworonożnym przyjaciołom dostarczenie wszystkich mikroelementów i witamin. Karma mokra ma zrównoważony stosunek wapnia do fosforu i dlatego jest dobra dla struktury kości i wspiera metabolizm.

Brak testów na zwierzętach

Nie testujemy na zwierzętach. W przypadku nowych produktów i receptur z czystym sumieniem przeprowadzamy najpierw testy akceptacyjne na naszych psach. W razie potrzeby uzupełniamy te wyniki poprzez panele gospodarstw domowych.

Zrównoważony rozwój w RINTI

Czysta woda, zrównoważona produkcja i ostrożne korzystanie z cennych zasobów - zrównoważony rozwój jest coraz częściej w centrum uwagi. Ponieważ zrównoważony rozwój gwarantuje, że nasza Ziemia pozostanie dla przyszłych pokoleń domem wartym życia. Dowiedz się, co my w RINTI robimy dla zrównoważonego rozwoju naszych produktów - i jak możesz pomóc.

Kochasz swoje zwierzę - my w RINTI też! Miłość do naszych czworonożnych towarzyszy jest motywacją do tego, co robimy. Obejmuje to nasze wysokie standardy jakościowe dla naszych produktów i staranny dobór surowców. Opowiadamy się za odpowiednim gatunkowo wychowaniem psów, ponieważ dobro naszych psów jest bliskie naszym sercom.

W RINTI nie testujemy na zwierzętach!

Z czystym sumieniem testujemy nowe produkty i przepisy na akceptację najpierw z własnymi pupilami. W razie potrzeby uzupełniamy wyniki o panele gospodarstw domowych. Oznacza to, że badane są również psy mieszkające w prywatnych gospodarstwach domowych. Dopiero gdy wszyscy są naprawdę przekonani - nasze psy i my - wprowadzamy nowy produkt na rynek.
Zrównoważony rozwój musi mieć miejsce we wszystkich obszarach i zawsze szukamy nowych możliwości optymalizacji:

Zlecamy produkcję tylko w certyfikowanych fabrykach, które wdrażają również zrównoważone oczyszczanie wody lub przyjazną środowisku energię.
Ogrzewamy własną administrację przyjazną dla środowiska energią geotermalną i korzystamy z wewnętrznego systemu solarnego.
Nasz nowy budynek biurowy posiada pompę ciepła, która jest zasilana samodzielnie wygenerowaną energią elektryczną przez nasz własny system solarny na dachu.
Wykorzystujemy oprogramowanie do biura w dużej mierze pozbawionego papieru, znacznie minimalizując zużycie papieru i tonera.
Regularnie wspieramy lokalne schroniska dla zwierząt w Verden i okolicy poprzez darowizny żywności.
1 2
1 2