Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Rinti

Rinti jest bogate w naturalne kawałki mięsa, uzupełnione o witaminy i minerały w zrównoważonych proporcjach we wszystkich karmach pełnoporcjowych. Rinti jest w większości odmian produkowana bez węglowodanów, jest bezzbożowa lub bezglutenowa i ma wysoką zawartość mięsa. Jeśli w składzie znajdują się zboża (np. ryż w Rinti Sensible Chicken & Rice), jest to wyraźnie zaznaczone w deklaracji.


 

Karma RINTI dla psa to odpowiednie gatunkowo mięso

Nasze twierdzenie dotyczące karmy dla psów: odpowiednia gatunkowo karma mięsna dla psów! Pies wyewoluował z wilka. Z tego powodu jest on silnie przystosowany do bogatej w białko diety pochodzenia zwierzęcego. Pierwotna zdobycz mięsna składała się jednak nie tylko z czystego mięsa mięśniowego, ale oczywiście również z bogatych w witaminy i składniki mineralne wnętrzności, które były i są niezbędne dla naszych futrzanych przyjaciół.

Dlatego też dokładnie te składniki są wykorzystywane w RINTI. Ani jedno zwierzę nie jest specjalnie hodowane w tym celu: naturalne kawałki mięsa i podroby, takie jak serce, nerki, wątroba i płuca pochodzą
ze zwierząt, które zostały poddane ubojowi w celu spożycia przez ludzi. Jakość mięsa i jego obróbki jest odpowiednio wysoka. Można się o tym przekonać zaraz po otwarciu puszki.

Większość odmian RINTI jest produkowana bez węglowodanów, jest bezzbożowa i bezglutenowa oraz ma wysoką zawartość mięsa. Jeśli zawiera zboże (np. w RINTI Sensible Chicken & Rice), jest to wyraźnie zaznaczone w deklaracji.

 

Karma RINTI Kennerfleisch dla psów to czyste kawałki mięsa jak ze świeżej produkcji

RINTI Kennerfleisch to mięso bez węglowodanów, zbóż i/lub soi. Przygotowane bez konserwantów, bez spleśniałego mięsa, bez mączki mięsnej i bez produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. W ten sposób karmisz swojego psa optymalnie i gatunkowo. Czyste mięso w pełnych kawałkach, wzbogacone witaminami i minerałami oraz olejem lnianym i włóknem buraczanym sprawia, że Kennerfleisch jest wartościową i wysokiej jakości kompletną karmą dla Twojego psa.

 

Karma RINTI Max-i-Mum dla psów to Karma sucha z wysoką zawartością świeżego mięsa

RINTI MAX-I-MUM to wysokiej jakości, bezzbożowa sucha karma z typową dla Rinti jakością mięsa. Sucha karma często zawiera zboże, ale psy są z natury mięsożercami. Aby dieta była odpowiednia dla gatunku, do RINTI MAX-I-MUM nie dodaje się zbóż, ale wysoka zawartość świeżego mięsa jest wzbogacona warzywami.

Karma zawiera zbilansowany stosunek białka do tłuszczu dla łagodnego trawienia.

1 2
RINTI MAX-I-MUM Beef z wołowiną 4 kg
99.68  (24.92 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Rumen ze żwaczami 4 kg

*****

87.55  (21.89 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Duck z kaczką 4 kg
92.47  (23.12 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Beef z wołowiną 1 kg
30.92  (30.92 zł / kg)
RINTI MAX-I-MUM Rumen ze żwaczami 1 kg
30.92  (30.92 zł / kg)
RINTI Kennerfleisch Game dziczyzna 6x800 g + torba GRATIS
105.24  (21.92 zł / kg)
180.03 
1 2