Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Eukanuba

Karmy Eukanuba dla psów znane są na całym świecie. Tworzone z udziałem dietetyków, weterynarzy i testowane przez hodowle. Eukanuba prowadzi badania na temat zależności karmienia ich pokarmem a długowiecznością psów. Badacze Eukanuby wyselekcjonowali składniki, które wpływają na komfort życia i jego długość, teraz te surowce z powodzeniem stosowane są w mieszankach dla psów. Marka pragnie połączyć ekonomiczne karmy z ich właściwościami prozdrowotnymi.

1 2 3 4
1 2 3 4

Jaką karma Eukanuba będzie najlepsza?

Hodowcy psów od lat rekomendują karmy Eukanuba do codziennego żywienia. Dostępne są karmy bytowe suche i mokre dla psów oraz karmy dla specjalnych potrzeb – karmy weterynaryjne Eukanuba w formie suchej lub mokrej. Wszystkie z karm dostępne są w wersji dla psów dorosłych, szczeniąt lub juniorów. Jednak przez użyciem karm weterynaryjnych należy skonsultować się z lekarzem weterynarii, a także przeprowadzić odpowiednie badania. Eukanuba oferuje również pokarm dostosowany do potrzeb psów danych ras, np., karma dla psów rasy boxer.

Karmy suche dla szczeniąt posiadają więcej białka surowego, aby wspomóc wzrost i rozwój młodego organizmu. Zawierają również prebiotyki i inne substancje zapewniające dobre wchłanianie i odżywienie. Karmę dla szczeniąt podaje się do 12. Miesiąca życia psa. Dostępne są wersje dla szczeniąt ras małych, dużych i średnich.

Karma dla dorosłego psa musi być dopasowana do jego aktywności. Dla dorosłych psów po zabiegu kastracji Eukanuba poleca karmę z mniejszą wartością energetyczną, w celu uniknięcia nadmiernego tycia. Inne karmy suche dostępne są dla psów w wieku 1 – 2 roku życia oraz w wieku 1 – 6 lat.
Karmy, w zależności od grupy docelowej, mają inny kształt i wielkość chrupek, aby psom było łatwiej je gryźć.