Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Dolina Noteci

Będąc opiekunem psa na właścicielu spoczywa dobranie odpowiedniej karmy i sposobu żywienia. Priorytetem powinno być zdrowie pupila. Wysokiej jakości składniki, zbilansowane składy, smaczne połączenia i częste wprowadzanie nowości – to cechuje karmy dla psów Dolina Noteci.

1 2
DOLINA NOTECI Premium Mix smaków 20x500g
126.20  (12.62 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
140.00 
DOLINA NOTECI Premium ZESTAW PRÓBNY Mix smaków 20x400g
140.72  (17.59 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
149.00 
DOLINA NOTECI Mix smaków 800 g
184.40  - 248.94  ZESTAW EKONOMICZNY
DOLINA NOTECI Mix smaków 400 g x 30 sztuk
189.30  - 189.30  ZESTAW EKONOMICZNY
1 2

Jakie są karmy Dolina Noteci?

Polskie karmy, do których surowce są sprowadzane od lokalnych i sprawdzonych dostawców. Każdy etap produkcji karm jest monitorowany i dokładnie sprawdzany. W karmach Doliny Noteci liczy się jakość i bezpieczeństwo. Dolina Noteci pragnąć ułatwić opiekunom psom wybór najlepszej karmy, zamieszcza na opakowaniach swoich produktów dokładne opisy, czytelnie prezentujące składy karmy. Dolina Noteci to przed wszystkim karmy mokre, pozbawione GMO i zbóż. Są dobrze tolerowane przez psy, cechują się dobrą przyswajalnością i smakowitością.

Jaką karmę Doliny Noteci wybrać dla psa?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli psów, Dolina Noteci wprowadziła na rynek parę serii karm dla psów. Od tych premium – najwyższej jakości, po te standardowe – dostępne na każdą kieszeń. Oferta zawiera:

- Dolinę Noteci Premium – Wysokiej jakości karmy mokre dla psów. Dostosowane są pod potrzeby psów, są różne rodzaje do wyboru, od karm dla szczeniąt, seniorów, dorosłych, po karmy dla psów mniej lub bardziej aktywnych, karm na nadwagę, i innych. Bardzo przystępne cenowo, z dużą zawartością mięsa i podrobów, do zachowania zdrowia i witalności psa

- Piper – standardowa linia produktów, stworzona, aby każdy bez wyjątku mógł poprawnie żywić swojego psa. Karmy tutaj również są podzielone ze względu na wiek psa, dostępne są dla szczeniąt, seniorów, dorosłych osobników. Karmy składają się głównie z mięsa i produktów ubocznych, z dodatkami. Są to mokre karmy pełnoporcjowe

- Dolina Noteci BASF – najwyższej jakości karmy mokre dla psów, dostosowane do biologicznych potrzeb psów, w pełni zbilansowane. Niski stopień przetworzenia sprawia, że karmy sycą psa, co obniża ryzyko nadwagi, a same karmu starczają na dłużej. Ciekawe smaki do wyboru, dla psów i opiekunów psów wymagających i pragnących jak najlepszego żywienia

- Super Food – najnowsza linia karm mokrych Dolina Noteci dla psów. Świeża i udoskonalona receptura, oparta na mięsie i podrobach. Wszystkie rodzaje mięs są wyjątkowe stanowią pyszne połączenia

Mokre karmy dostępne są w różnych formach, aby każdy mógł znaleźć najlepiej mu odpowiadającą. Są karmy mielonki, pasztety lub kawałki w sosie. W zależności od upodobań psa można wybrać dobrej jakości karmę, o konsystencji odpowiadającej pupilowi.

Dla opiekunów Dolina Noteci stworzyła różne rodzaje opakowań oraz ich różne gramatury. Karmy mokre dostępne są w puszkach, saszetkach, a nawet w osłonkach poliamidowych.

Dolina Noteci zapewnia naturalne karmy, odpowiednie pod kątem przystosowania zwierząt, a takie żywienie gwarantuje zdrowie i witalność pupili oraz ich piękny wygląd. Opiekun przy tym nie wykosztuje się za nadto.