Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Cesar

Odpowiednie żywienie psa odgrywa znaczącą rolę w profilaktyce zdrowotnej. Dobre odżywienie, pełne witamin, aminokwasów i tłuszczy zwierzęcych sprawdzi się przy każdym psie. Wybór karmy dla psa nie jest łatwą sprawą, a jeszcze bardzie komplikuje się, gdy pies jest niejadkiem i lubi wybrzydzać przy jedzeniu. Z tym ostatnim problemem poradził sobie Cesar, tworząc mokre karmy dla psów. Pełne galaretki i aromatu, smakują większości psów.

Karma dla psów Cesar – czy warta uwagi?

Karma Cesar pakowana jest w wygodne i praktyczne saszetki, które są łatwe do podawania i przetrzymywania. Posiłki Cesara są pełnoporcjowe i mogą być podawane codziennie. Mokre karmy mają niewątpliwy plus – dużą wilgotność. Przy karmieniu psa mokrą karmą jest mała szansa na wystąpienie odwodnienia, karma taka też szybciej syci, więc pies ma mniejszą szansę na nadwagę.

Cesar dostępny jest jako mokra karma w sosie lub w galaretce. W zależności od upodobań psa można wybrać taką dla niego najsmaczniejszą. Mokre karmy są łatwe do gryzienia, psy starsze, które mają już problemy z uzębieniem i gryzieniem, poradzą sobie z nimi doskonale.

Karmy Cesar składają się z produktów odzwierzęcych, zbóż i składników łączących całość. Sos lub galaretka posiada odmienny skład, jest gęsta i aroamtyczna. Jako karma pełnoporcjowa Cesar dostarcza psu białek, tłuszczy, a także węglowodanów w sporej ilości.

Każdy pies reaguje na daną karmę inaczej. Wyraźna zmiana w zachowaniu i wyglądzie następuje zazwyczaj po około 6 tygodniach karmienia. Jednak już po pierwszym podaniu wiemy czy dany smak pasuje naszemu pupilowi czy też nie.

Zdrowe karmienie swojego psa plusuje w przyszłości, oszczędzając wizyt u weterynarzy, badań i podawania leków. Nie powinno się oszczędzać na posiłkach dla swojego pupila. Psy zasługują na zdrowe i pyszne jedzenie, tak samo jak i ich opiekunowie.