Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Brit

Karmy Brit suche dla psów mają wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Zbilansowane formuły i duży wybór dostępnych rodzajów sprawia, że markę chętnie wybierają opiekunowie, a psy chętnie ją jedzą. Karmy Brit dostępne są na całym świecie i cieszą się uznaniem i zaufaniem wielu klientów. W naszej ofercie można znaleźć karmy suche z linii Care, Premium, a także podmarkę – Carnilove. Karmy Brit są dobrze strawne i sycące, dlatego wystarczają na dłużej.

1 2 3 4 5 6 7 8
BRIT Premium By Nature Adult Large L 15 kg x 2
230.40  (7.68 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
249.76 
BRIT Care Grain-Free Mini adult lamb 7 kg

*****

129.76  (18.54 zł / kg)
BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb 30 kg (2 x 15 kg)
294.88  (9.83 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
BRIT Premium By Nature Light 30 kg (2 x 15 kg)
228.88  (7.63 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
1 2 3 4 5 6 7 8

Brit – świtowy producent karm suchych dla psów

Brit kieruje się zasadą „żywienie jako profilaktyka zdrowotna”. Wieloletnie badania i doświadczenia utwierdziły markę w przekonaniu, że zwierzęta, tak jak i ludzie, narażone są na stres, choroby, alergie, a także posiadają indywidualne gusta, o których się nie dyskutuje. To wszystko sprawiło, że karmy Brit posiadają unikalną recepturę, opartą na wyselekcjonowanych składnikach. Nie zawierają soi, ani modyfikowanych genetycznie surowców. Przy wyborze karmy suchej dla psa należy zwrócić uwagę na parę istotnych spraw. Najważniejsze jest dobre poznanie swojego pupila oraz jego preferencji. Karmę należy dopasować do wieku psa i jego wielkości. Inną powinien dostawać pies rasy małej, a całkiem inaczej zbilansowaną pies rasy dużej. Ważna jest również aktywność psa i stan zdrowia. Pies po przebytych zabiegach powinien dostawać karmę pełną witamin i białka, która wspomoże jego powrót do zdrowia. Karma mało aktywnego psa będzie mniej energetyczna, ale także odpowiednio zbilansowana.

Jakie karmy dostępne są w ofercie Brit?

Karmy suche dla psów przed wszystkim zostały podzielone ze względu na etap życia psa: karmy dla szczeniąt, karmy dla dorosłych psów oraz dla seniorów. Kolejnym podziałem są linie produktowe, na które składają się karmy Brit Care i Brit Premium. Karmy suche Brit Care są karmami hypoalergicznymi, w których składniki zostały tak dobrane, aby były jak najbardziej lekkostrawne. Znajdziemy tu karmy dla szczeniąt, dorosłych psów i seniorów. Karmy dla alergików, dla psów z nadwagą, po przebytych zabiegach kastracji, a także dla psów małych, dużych i średnich.  Karmy Brit Premium mają inną recepturę, cechują się zwiększoną ilością białek i tłuszczy zwierzęcych. Karmy suche tej serii również dostępne są w wielu wersjach, dla specjalnych potrzeb psów.

Brit to również karmy mokre dla psa. Pełne białek zwierzęcych, smaku i aromatu. Ich zaletą jest duża wilgotność, co pozytywnie wpływa na układ moczowy psa.