Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla psa Alpha Spirit

Pragnąc wrócić do natury i serwować psom odpowiednie dla nich jedzenie, Alpha Spirit stworzyła karmy wzorowane na żywieniu przodków dzisiejszych psów, czyli wilków. Dieta taka jest najlepiej przyswajana, a pies najwięcej z niej czerpie. Nowoczesny i zastrzeżony proces produkcji karm dla psów Alpha Spirit jest gwarancją zbilansowanego, pełnego smaku pokarmu.

Karmy Alpha Spirit dla psów – w zgodzie z naturą

Do konserwacji swoich produktów Alpha Spirit używa naturalnych składników – rozmarynu i tymianku. W procesie produkcji karmy są mało przetwarzane, aby w miarę możliwości zachować jak najwięcej naturalnych składników odżywczych i prawdziwy smak mięsa. Karmy suche i mokre nie zawierają zbóż, wypełniaczy, barwników. Alpha Spirit pakując swoje karmy wykorzystuje metodę Tenderize, która sprawia, że białka karmy są nadtrawione i jeszcze lepiej wchłaniane, a dodatkowo zwiększa to szansę na nie występowanie nietolerancji pokarmowych czy alergii.

Alpha Spirit ciągle dopracowuje swoje karmy i tak, aby jeszcze lepiej podążać za naturą, stworzyły karmy pół wilgotne. Są to karmy, które świetnie sprawdzą się przy psach chorowitych, wybrednych, narażonych na schorzenia dróg moczowych.

Wszystkie karmy Alpha Spirit mają wysoki udział białka, mniejszy tłuszczu, a znikomy węglowodanów. Zawierają około 85% mięsa jakości Human Grade, czyli przeznaczonej dla ludzi, 15% to pozostałe składniki, np. kiełki roślin strączkowych. Psy na nich zyskują energii życiowej. Alpha Spirit to trzy linie przeznaczone dla różnych odbiorców: Alpha Spirit, GranataPet oraz Wiejska Zagroda.

Inwestować w karmy Alpha Spirit dla psa?

Zdrowie żywienia psa pozwala zachować jego dobrą kondycję organizmu i psychiki. Karmienie w zgodzie z naturą i fizjologią psów procentuje na przyszłość, gdzie rzadziej pies będzie chorował. Psy powinny dostać głównie mięso, w mniejszej ilości warzywa i zioła, najmniejszej owoce, całkowicie powinno się zrezygnować ze zbóż. Takie żywienie pozwala na wysoką jego strawność, nie zaburzając przy tym procesów trawienia, ani gospodarki hormonalnej.

W naszej ofercie dostępne są suche karmy dla psów Alpha Spirit, a także ich świetnej mokre karmy.

Jeżeli chcesz podarować swojemu psu najwyższej jakości pokarm, zgody z jego potrzebami, a przy tym być spokojnym o jego zdrowie, to jak najbardziej warto zainwestować w karmy dla psów Alpha Spirit. Dostępne są karmy dla szczeniąt i psów dorosłych.