Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Whiskas

Samodzielne przygotowywanie posiłków dla kota jest żmudne i wymagające. Potrzebna jest duża dawka wiedzy i cierpliwości do wyliczanie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Niezbilansowana dieta kota szybko doprowadzi do problemów zdrowotnych i pogorszenia się samopoczucia kota. Jeśli nie chcesz osłabić swojego kota to zafunduj mu dobry, zbilansowany posiłek, pełny mięsa i potrzebnych kotom składników.

1 2
WHISKAS Junior sucha karma dla kotów z kurczakiem 14kg

**** *

134.98  (9.64 zł / kg)
152.97 
WHISKAS Dentabits na zdrowe zęby 40 g

*****

8.49  (212.25 zł / kg)
WHISKAS Adult 14kg z wołowiną i warzywami + mokra karma 24x400g
261.66  (18.69 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
262.96 
WHISKAS Adult 14kg z kurczakiem i warzywami + mokra karma 24x400g
254.46  (18.18 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
262.87 
1 2

Jakie są karmy Whiskas dla kotów?

Wszędzie dostępne produkty działają na korzyść Whiskasa. Ceny karm dla kotów są niewielkie. Karmy Whiskas dla kotów dostarczają białek, tłuszczy, węglowodanów. Uzupełnione są o witaminy, aby kot miał zapewnione potrzebne składniki. Whiskas podzielił swoje produkty w zależności od grupy odbiorczej i tak można wybrać karmę dla dorosłego kota, karmę dla kociaka lub kota seniora.

Whiskas dodatkowo oferuje karmy pełnoporcjowe lub uzupełniające dla kotów. Pamiętajmy, że tylko pokarm bytowy może być codziennie podawany jako podstawa diety. Karma pełnoporcjowa jest odpowiednio zbilansowana i zawiera taurynę, bez której kot nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Karma uzupełniająca może być podawana między posiłkami, w celu urozmaicenia diety i dodania energii.

 

Jaką karmę dla kota wybrać? Suchą czy mokrą?

Karma mokra dostarcza kotu dodatkowych płynów, nawadnia organizm i minimalizuje ryzyko wystąpienia negatywnych skutków odwodnienia. Koty same z siebie mało piją, w naturze pobierały wodę głównie z jedzenia, także nie mają w nawyku pić wody.

Karmy mokre dla kotów dostępne są w dwojakiej wersji: w sosie lub w galaretce. Duża ilość sosu powoduje, że większość kotów chętnie je karmy Whiskasa. Są one również bardziej aromatyczne.

Sucha karma jest łatwiejsza do podawania i na dłużej wystarcza, nie psuje się też tak szybko jak mokra karma.